شما اینجا هستید

اخبار برتر » غلامزاده: تمرینات خوبی با ایرانی ها داشتیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، امید غلامزاده با بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر گفت: مدتهاست که تمرینات آماده سازی تیم ملی چین تایپه برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک در قاره آسیا آغاز شده است و به همین دلیل از دو تکواندوکار ایرانی دعوت کردیم در این اردوها کنار ما باشند و بتوانیم از تجربیات و توان فنی بهترین استفاده را ببریم.

وی افزود: امید عمیدی و آرین محمدی در این مدت خیلی برای مفید بودند و با شرایط خوبی که در اردوها و کمپ تمرینی داشتیم، به اهداف خود از دعوت این دو تکواندوکار دست پیدا کردیم. البته این دو قرار است تا زمان برگزاری مسابقات با ما باشند.

مربی ایرانی تیم ملی چین تایپه در خصوص این تیم گفت: چین تایپه از سیستم رنکینگ موفق به کسب سهمیه المپیک نشد و به همین منظور تمام تمرکز خود را برای مسابقات گزینشی قاره‌ای گذاشته و امیدواریم هر چهار سهمیه ممکن را کسب کنیم. به همین دلیل هم خواستم که دو تکواندوکار ایرانی با توجه به امکانات خوبی که در اختیار داریم، همچنان با ما بمانند.

غلامزاده ادامه داد: چین تایپه در تکواندو دنیا صاحب سبک است و شرایط تمرینی خوبی در سطح یک دنیا برای تیم ملی فراهم کرده‌ایم و با توجه به سهمیه‌هایی که آسیایی‌ها از سیستم رنکینگ گرفته‌اند و همچنین اوزانی که ما انتخاب کرده‌ایم، رسیدن به چهار سهمیه در دسترس است.

وی در پایان گفت: امیدوارم هر چه زودتر از شر این بیماری و ویروس خلاص شویم. اول برای سلامتی همه مردن دنیا بخصوص هم وطنانم و دوم برای برگشت به حالت عادی و اینکه بتوانیم شاهد تداوم برنامه‌ها و مسابقات ورزشی باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::