شما اینجا هستید

اخبار برتر » نونهالان تکواندو ایران طلایه داران رقابت های قهرمانی قاره کهن

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یادآوری افتخارات ثبت شده ورزشکاران که برای هر عنوان یا مقام کسب شده، گروهی سخت تلاش کرده‌اند تا در تقویم تاریخ ثبت شود خالی از لطف نیست. با این هدف قصد داریم نگاهی به رویدادهای مهم که تکواندوکاران ایرانی باعث به یادماندنی شدن آنها شده‌اند، داشته باشیم.

پنج سال پیش و در چنین روزی ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۴، اولین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا، در کشور چین تایپه برگزار شد که عنوان قهرمانی با کسب ۱۲مدال طلا و ۴ نقره از میان ۱۷ کشور شرکت کننده برای ایران عزیزمان بدست آمد تا بار دیگر پرچم کشورمان در میادین بین المللی به اهتزاز در آید.

تیم ملی تکواندو نونهالان در هر دو گروه پسران و دختران در مسابقات حضور داشتند که در بخش دختران با عملکردی بی نظیر ۷ مدال طلا و یک نقره و در بخش پسران ۵مدال طلا و ۳ نقره بدست آمد.

با پایان این رقابت‌ها نیز مهرو کمرانی به عنوان بهترین مربی و مهلا مومن زاده به عنوان بهترین تکواندوکار آسیا معرفی شد.

دختران ملی پوشان حاضر در این رقابت‌ها:
فاطمه عبادوز، مهلا مومن زاده، مبینا نژاد، یلدا ولی نژاد، ستاره چابکی، مبیناشاکری، نرگس حسن نیا ، زهره حسن نتاج، نگار پورجمالی و زهرا نصیراحمدی

کادر فنی:
سرمربی: مهرو کمرانی
مربی: فاطمه صفرپور و ندا رستاد

پسران ملی پوشان حاضر در این رقابت‌ها:
امیر ولی پور، علی نورمحمدی، محمدحسین زاهدی، حامد اصغری، علیرضا یعقوب تبار، مجتبی پاسار، عرفان مرادی، حسنعلی سلطانعلی زاده، محمد خانی و سیدحسین حسین‌زاده

کادر فنی:
سرمربی:حسینعلی نعیمی
مربی: وحیدناصری و جعفرپولادی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::