شما اینجا هستید

اخبار برتر » جلسه فنی تکواندو هفته آینده برگزار می شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سیدمحمد پولادگر در خصوص شرایط کنونی تکواندوی ایران اظهار داشت: همانطور که اطلاع دارید بازیهای المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا به سال آینده موکول شد. سایر مسابقات جهانی و آسیایی نیز که در تقویم فدراسیون جهانی و اتحادیه تکواندو آسیا به تاریخ های دیگری موکول شده و هنوز این نهادها برنامه ای را به ما اعلام نکرده اند.

او گفت: هنوز تاریخ جدید مسابقات که مهمترین آن مسابقات گزینشی قاره آسیا است را به ما اعلام نکردند. مسابقات کسب سهمیه در قاره آسیا برای ما فرصتی است که در بخش بانوان نیز سهمیه کسب کنیم. در کنار مسابقات کسب سهمیه، قرار بود مسابقات قهرمانی آسیا نیز در بیروت برگزار شود که به تاریخ دیگری موکول شده و تاریخ جدید آن را نیز اعلام نکردند.

رئیس فدراسیون تکواندو که با شبکه خبر گفتگو می کرد، با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با کادر فنی تیمهای ملی گفت: هفته آینده جلسه ای را با کادر فنی تیمهای ملی تکواندو آقایان و بانوان خواهیم داشت. این جلسه پیرامون برنامه های تمرینی پیش رو دو المپیکی که سهیمه کسب کردند و دخترانی که قرار است سهیمه بگیرند، تنظیم و برنامه ریزی خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم این ملی پوشان بتوانند در این شرایط خاص و حفظ آمادگی شان تمرینات را طبق برنامه ریزی کادر فنی جلو ببرند و این دوران را سپری کنند و نماینده های  شایسته ای در رویداد های مهم بازی های المپیک ۲۰۲۱ توکیو باشند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::