شما اینجا هستید

اخبار برتر » پوررهنما: عدم تعویق پاراالمپیک فاجعه‌بار بود!

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهدی پوررهنما در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به تعطیلی اردوهای تیم ملی پاراتکواندو کشورمان اظهار کرد: اردوهای ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل بوده و از تمرینات و شرایط ایده‌ال دور هستم؛ به دلیل لغو رویدادهای بین‌المللی در دوران استراحت به سر می‌برم.

وی با بیان اینکه سقوط در رنکینگ جهانی دلایل متعددی دارد، افزود: مسابقات آسیایی اردن در سال ۹۸ آخرین تورنمنتی است که حضور پیدا کردم و گردن‌آویز طلا را بر گردن آویختم؛ حذف در آخرین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان یکی از دلایلی است که صدر رنکینگ جهانی را ازدست‌داده‌ام.

پاراالمپین تکواندو کشورمان با اشاره به اینکه عدم حضور در رویدادهای بین‌المللی مهم‌ترین دلیل سقوط در رنکینگ جهانی است، گفت: پاراتکواندوکاران ایرانی تنها به رقابت‌های قهرمانی جهان و مسابقات آسیایی اعزام می‌شوند و این در حالی است که رقبایمان در تمامی رویدادها حضور پیداکرده و رنکینگشان را بهبود می‌بخشند.

پوررهنما با تأکید بر اینکه عدم تعویق المپیک می‌توانست فاجعه به بار آورد، افزود: تعویق رقابت‌های المپیک و پاراالمپیک توکیو تصمیم درستی بوده هرچند در اوج آمادگی قرار داشته و این تعویق به ضررم تمام شد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::