شما اینجا هستید

اخبار برتر » تلخ ترین و شیرین ترین خاطره من به المپیک پکن گره خورده است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یکی از ویژگی های دوران قهرمانی خاطرات تلخ و شیرین است که هر ورزشکار با آن دست و پنجه نرم میکند. روایت داستان های واقعی از زندگی قهرمانان که سال ها در صندوقچه اسرار آنها مانده و به فراموشی سپرده شده شنیدنش خالی از لطف نیست.

بهزاد خداداد قهرمان پرافتخار تکواندو که در کارنامه خود ۱۶ مدال رنگارنگ از میادین بین المللی مختلف جهانی، آسیایی و … را به ثبت رسانده است، از خاطرات تلخ و شیرین دوراه قهرمانی می‌گوید:

«تمام خاطرات خوب و بد یک ورزشکار در دوران ورزشی‌اش مربوط به گرفتن یا نگرفتن مدال است و برای من تلخ ترین و شیرین ترین خاطرات آن دوران گره خورده به بازی‌های المپیک پکن که سال ۲۰۰۸ برگزار شد.

قشنگ ترین خاطره من مربوط به کسب سهمیه المپیک پکن است که به میزبانی ویتنام برگزار شد و من بدون از دست دادن هیچ امتیازی برابر حریفانم مقتدرانه توانستم سهمیه حضور به المپیک را کسب کنم.

در آن زمان با توجه به شرایط و آمادگی که داشتم خیلی امیدوار بودم بتوانم حاصل زحمات ۵-۴ ساله ام را ببینم و تک مدالی که در کلکسیون مدال هایم کم داشتم از آن خود کنم ولی سه ماه مانده به بازی های المپیک کادر فنی تیم ملی در آن دوره تصمیم گرفتند شخص دیگری را اعزام کنند، من از لیست حذف شدم و تلخ ترین خاطره برایم رقم خورد چراکه آرزوی دوران قهرمانی‌ام، حضور در المپیک نقش برآب شد اما باز هم کسب سهمیه در آن زمان برای من حتی از مدال طلای قهرمانی جهان هم شیرین تر بود.»

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::