شما اینجا هستید

اخبار برتر » زوار: به دنبال عنوانی شایسته‌ در لیگ برتر هستیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس محمدرضا زوار در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص صحبت‌های رئیس سازمان لیگ تکواندو مبنی بر احتمال برگزاری مسابقات در اواخر خرداد یا اوایل تیرماه اظهار داشت: هماهنگونه که می‌دانید تمامی فعالیت‌های اجتماعی تحت  تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و  جامعه ورزشی دنیا نیز به دلیل ایجاد محدودیت‌ها و قرار گرفتن در شرایط قرنطینه از انجام تمرینات حرفه‌ای محروم شدند. تکواندو ایران نیز با تبعیت از  تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مبارزه با کرونا، کلیه فعالیت‌های خود را تعطیل تا از شیوع و گسترش این ویروس جلوگیری کند.

وی تصریح کرد: این محدودیت‌ها منجر به تعطیلی اردوی تیم‌های ملی تکواندو دختران و پسران، مسابقات لیگ برتر و جام کوثر در حساس‌ترین زمان ممکن شد. با توجه به مسابقات برگزار شده در لیگ برتر در حال حاضر تیم‌های شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، پاس و دانشگاه آزاد اسلامی شانس بیشتری برای کسب عناوین اول تا سوم مسابقات دارند و در صدد هستند تا با مهیا شدن شرایط تمرین به عناوین شایسته‌ای در لیگ برتر دست یابند.

سرمربی تیم کن خاطر نشان کرد: لذا به نظر من اتمام مسابقات در بهترین شرایط و زمان ممکن، ثمره برنامه ریزی فدراسیون تکواندو و باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر را به نمایش خواهد گذاشت.امیدوارم با همکاری آحاد مردم، سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط، در کوتاهترین زمان ممکن، شاهد کنترل ویروس کرونا باشیم و با فراهم شدن شرایط تمرینی مناسب و رسیدن به آمادگی جسمانی مطلوب توسط ورزشکاران در اوایل تیرماه سال جاری، شاهد اتمام مسابقات و معرفی تیم‌های سکو نشین باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::