شما اینجا هستید

اخبار برتر » کشاورزی: مشکلات مناطق محروم من را مصمم به فروش مدالم کرد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس لیلا کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در مورد تصمیمش برای فروش مدال طلای خود در مسابقات جهانی هانمادانگ جهت کمک به مناطق محروم اظهار داشت: این مدال را سال گذشته در مسابقات جهانی  ۲۰۱۹ کره جنوبی و با شرایط بسیار خاص و شکستگی پا کسب کردم. برای این مدال زحمات زیادی کشیدم و حتی موفق شدم با رکوردشکنی به آن برسم. قبل از این مسابقه، در آیتم دیگر شرکت کرده بودم که آنجا با وجود کسب مدال نقره دچار پارگی رباط پا شدم و پایم را گچ گرفتند، اما روز مسابقه گچ پایم را باز کردم و خدا را شکر با وجود درد زیاد موفق به کسب مدال طلا شدم.

وی تصریح کرد: خیلی وقت بود که قصد داشتم با فروش مدال طلایم کاری را انجام بدهم. در این مدت چند بار به مناطق روستایی رفتم و با مشاهده شرایط بچه‌ها در آنجا در این تصمیم خود مصمم‌تر شدم. وقتی از بچه‌های مناطق روستایی در خصوص اهداف آنها در زندگی سؤال می‌کردم، متأسفانه جواب‌های می‌شنیدم که به شدت من را ناراحت می‌کرد. در حالی آرزو و اهداف این بچه‌ها داشتن غذای گوشتی، لباس گرم، مداد رنگی برای نقاشی و دفتر و کتاب برای درس خواندن بود، که من ورزشکار یا هموطن به راحتی در خانه خود زندگی می‌کنم. حضور در این مناطق محروم روستایی باعث شد مشکلاتی را از نزدیک ببینم که برای فروش مدال خود مصمم‌تر شوم.

قهرمان مسابقات جهانی هانمادانگ درباره پیشنهادات خرید این مدال اظهار کرد: از اواخر هفته برای فروش این مدال به صورت جدی کار خود را آغاز کردم و واقعیت این است که پیشنهاد ۲۰۰ میلیونی نیز دریافت کردم، اما به نظرم در این شرایط با این مبلغ کمک چندانی حتی به یک یا دو روستا هم نمی‌شود. امیدوارم شرایطی فراهم شود که بتوانم این مدال را با کمک ورزشکاران و هنرمندان به بالاترین مبلغ بفروشیم تا امکان بیشتری برای کمک کردن داشته باشیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::