شما اینجا هستید

اخبار برتر » برنامه ریزی رویدادهای پیش‌رو فدراسیون جهانی تکواندو / تاریخ جدید مسابقات کسب سهمیه المپیک مشخص می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه آنلاین اتحادیه‌های قاره‌ای تکواندو و “دکتر چو” رئیس فدراسیون جهانی با محوریت برنامه‌های آینده و ارائه نظرات به منظور حضوری قوی‌تر در شرایط سخت کنونی برگزار شد.

ابتدا «دکتر چو» رئیس فدراسیون جهانی از اهمیت و تمرکز بر روی چالش اخیر به عنوان فرصتی در راه رسیدن آینده‌ای بهتر تاکید کرد و گفت: ویروس کووید ۱۹ زندگی همه را تغییر داد؛ این ویروس تمامی برنامه‌های ورزشی را کنسل کرد و یا به تعویق انداخت اما در این موقعیت حساس ما بهترین تصمیم را با اولویت قرار دادن سلامتی و امنیت ورزشکاران و دست اندرکاران تکواندو گرفتیم.

وی ادامه داد: یقین دارم که هر تغییری سر آغاز فرصت‌هایی جدید است. زمان آن فرا رسیده که جهان تکواندو را از نو بسازیم. ماه آینده چهل و هفتمین سال مراسم تأسیس فدراسیون جهانی تکواندو را در پیش خواهیم داشت و خود را برای ورود به دوران جدید آماده می‌کنیم. سال ۲۰۰۰ مواردی را برای ایجاد تغییر در قوانین تکواندو در بازی‌های المپیک به تصویب رساندیم و در ادامه و سال ۲۰۱۰ دست به برگزاری رقابت‌هایی عادلانه به پشتوانه‌ی علم و تکنولوژی پرداختیم. اکنون و در سال ۲۰۲۰ نیاز داریم تا شیوه‌ مدیریت و برنامه ریزی را ارتقا بخشیم و آن را به بخش‌های مختلف این نهاد گسترش دهیم تا ثبات را به بهترین شکل ممکن اجرا نماییم.

همچنین در این جلسه به برنامه ریزی مجدد رویدادهای فدراسیون جهانی تکواندو اعم از تغییرات به وجود آمده در رقابتهای قهرمانی جهانی ۲۰۲۱ –ووشی و تاریخ مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک و پارالمپیک آسیا و اروپا پرداخته شد. موارد مطرح شده در این جلسه، در شورای فوق العاده ی فدراسیون جهانی تکواندو که قرار است ۱۲ می (۲۳ اردیبهشت ماه) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود به تأیید نهایی اعضا خواهد رسید.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::