شما اینجا هستید

اخبار برتر » حافظ مهدوی: پومسه ایران حرف‌های زیادی برای گفتن دارد/ برگزاری مسابقات آنلاین باعث پویایی بازیکنان می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس حافظ مهدوی رییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو درباره قضاوت در نخستین  مسابقات آنلاین قهرمانی پومسه اروپا در گفتگو با برنا اظهار کرد: میزبان و یا طراح این مسابقات اتحادیه قاره اروپاست که در واقع اقدام به برگزاری مسابقات به صورت مجازی کرده است. یکی از مزیت‌های این رویداد حضور همه رده‌های سنی است که در چنین شرایطی همه پویا و فعال می‌شوند. تاکنون هم استقبال خوبی صورت گرفته و تیم داوری هم انتخاب شده است.

داور بین المللی تکواندو ادامه داد: برای روش کار داوری نیز هر روز به صورت آنلاین جلسات برگزار می‌شود و شیوه امتیاز دهی و یا کار با اپلیکیشین و ‌… را آموزش می‌دهند. در واقع همه چیز به صورت جدی پیگیری می‌شود و مسابقات هم از ۱۵ اردیبهشت۲۱ ام برگزار خواهد شد.

مهدوی درباره حضور احتمالی پومسه روهای ایران گفت: اطلاع دقیقی در خصوص نفرات شرکت کننده ندارم ولی به زودی فدراسیون در این زمینه اطلاع رسانی خواهد کرد. اما در مجموع پومسه ایران خوب است و به نوعی حرفی برای گفتن دارد چرا که همواره رقابت‌های لیگ و قهرمانی کشور را به صورت منظم در کشور داشتیم. من مطمئن هستم نمایند‌ه‌های ایران نیز در این رقابت‌ها عناوین مختلفی را کسب خواهند کرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::