شما اینجا هستید

اخبار برتر » کیانی: برای حفظ جایگاهمان در تیم ملی تلاش می‌کنیم/ منتظر مجوز برگزاری اردو هستیم

Rate this post

ناهید کیانی ملی پوش تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تمرینات خارج از اردو و حفظ آمادگی نسبی در شرایط کنونی گفت: تمامی تکواندوکاران تمرینات را در خانه و به صورت انفرادی پیگیری می‌کنند. البته در این مدت زیر نظر استاد کمرانی و کادرفنی به صورت آنلاین ورزش‌هایی که  مربوط به بدنسازی تکواندو است را به صورت غیرحضوری پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که در مرکز جهانی تکواندو تمرین می‌کنیم امکانات اردوی تیم ملی خیلی خوب است و سالن بدنسازی و تکواندو در اختیار داریم و می‌توانیم از آنها استفاده کنیم اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا در حال حاضر مجبوریم در خانه بمانیم و این امکانات در دسترس قرار ندارد. همچنین هرگونه فعالیت ورزشی در باشگاه‌ها ممنوع شده است و حتی به صورت انفرادی هم امکان پذیر نیست.

ملی پوش تکواندو کشورمان در خصوص شرایط فعلی خود توضیح داد: من با تمام توان تمرینات خود را انجام می‌دهم و روال همیشگی خود را پشت سر می‌گذارم اما امیدوارم هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا کنار هم‌تیمی‌ها تمرینات را انجام دهیم و به مسابقات اعزام شویم.

کیانی تصریح کرد: در حال حاضر تمام رویدادهای ورزشی کنسل شده است و تاریخ برگزاری آن هنوز مشخص نیست. برای کسب جواز حضور در اردوی مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک، مسابقات انتخابی را پشت سر گذاشتیم و اگر برگزاری این دو رویداد با تاخیر طولانی همراه باشد دوباره باید این مسیر طی شود بنابراین برای حفظ جایگاهمان در تیم ملی تلاش می‌کنیم تا این فرصت را از دست ندهیم.

وی در خصوص زمان اعلام شده برای آغاز اردو تیم ملی گفت: ما زودتر از نیمه دوم خردادماه منتظر شروع مجدد اردوها بودیم. به نظرم اگر از همه بازیکنان تست سلامت گرفته شود و از اردو به هیچ عنوان خارج نشویم خطری ما را تهدید نمی‌کند ولی ظاهرا وزارت ورزش و جوانان و وزارت بهداشت قبول نکرده اند و هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

نایب قهرمان آسیا در پایان گفت: امیدوارم مردم فقط برای کارهای ضروری از خانه خارج شوند و نکات بهداشتی را که در این مدت گوشزد شده است جدی بگیرند تا هر چه زودتر از این شرایط خارج شویم و به روال طبیعی زندگی بازگردیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::