شما اینجا هستید

اخبار برتر » اسدپور: پومسه ایران پتانسیل بالایی دارد/ سلیقه‌ای عمل کردن داوران کار را برای ورزشکاران سخت می‌کند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فاطمه اسدپور سرمربی تیم ملی پومسه زنان و کارشناس این بخش، درباره برگزاری مسابقات مجازی این رشته در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: مسابقات آنلاین پومسه به پیشنهاد اتحادیه اروپا برگزار می‌شود که تقریبا شبیه یک تورنمنت بین‌المللی است و همه کشورها می‌توانند با ارسال ویدیو در این رویداد مجازی شرکت کنند.

او اضافه کرد: در مجموع برگزاری مسابقات به این شکل در چنین شرایطی اقدام خوب و پسندیده‌ای است هر چند که پیش از  این همین طرح را ما در استان فارس و برای رده‌های سنی پایه برگزار کردیم و در حال حاضر استان البرز تصمیم دارد این روش را انجام دهد. همانطور که عرض کردم طرح خوبی است چون باعث می‌شود دوباره بازیکنان در حالت مسابقه و رقابت قرار بگیرند بنابراین بر میزان فعالیت‌شان در روزهایی که همه چیز تعطیل است اضافه می‌شود.

اسدپور در خصوص شانس کسب عنوان در این تورنمنت بین‌المللی توضیح داد: از افراد سرشناس فکر می‌کنم در حال حاضر مهسا صادقی در این طرح ثبت‌نام کرده است اما در مسابقات پومسه داوران سلیقه‌ای هم عمل می‌کنند و این اتفاق در چنین شرایطی که باید از روی فیلم هم قضاوت کنند کار را برای نمایندگان ایرانی سخت می‌کند. پومسه ایران پتانسیل بالایی دارد و قطعا اگر این طرح را جدی در نظر داشته باشند می‌توانند عنوان‌های مختلفی را به دست بیاورند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::