شما اینجا هستید

اخبار برتر » احمدی: طبق برنامه کادرفنی پیش می‌رویم/ با توجه به شرایط فعلی، تعطیلی اردو تصمیم خوبی است

Rate this post

سروش احمدی ملی پوش تکواندو کشورمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تمرینات خارج از اردو و حفظ آمادگی نسبی گفت: تمرینات فنی و اجرای تکنیک‌هایم را در منزل انجام می‌دهم و گاهی با توجه به نزدیکی به دریا و ساحل تمرینات هوازی و استقامتی را صبح اول وقت که کسی نیست و یا در یک مکان خلوت، بدون مزاحمت برای دیگران در آنجا پیگیری می‌کنم.

وی در خصوص برنامه تمرینی اش توضیح داد: استاد عسکری و کادرفنی برنامه‌ای را برای ما تنظیم کرده‌اند که طبق آن پیش می‌رویم و برای حفظ آمادگی و مطلوب ماندن وضعیت جسمانی در تلاش هستیم.

احمدی افزود: متاسفانه بیماری کرونا باعث شده بسیاری از ورزشکاران به دلیل نداشتن مکان مناسب برای تمرین نتوانند روی تکنیک های خود کار کنند ولی خدا را شکر من این امکان را داشته ام؛ البته کمی اضافه وزن پیدا کرده‌ام چراکه از فشار تمرینی‌ام کاسته شده ولی در ورزش حرفه‌ای طبیعی است و با شروع دوباره اردو این مساله برطرف خواهد شد.

نایب قهرمان جهان در خصوص زمان اعلام شده برای آغاز اردو تیم ملی گفت: این به صلاح دید کادر فنی بستگی دارد که تمرینات از کی آغاز خواهد شد ولی با شرایط فعلی تصمیم خوبی گرفته شده است چرا که با توجه به تاخیر در برگزاری مسابقات زمان مناسبی برای شروع تمرینات و به آمادگی رسیدن در اختیار داریم.

احمدی در پایان تاکید کرد: وقتی هر کسی در محیط بیرون خانه، از خودش شروع کند و تمام نکات را رعایت کند دیگران هم می‌بینند و یاد میگیرند تا از خودشان محافظت کنند. خدا را شکر آمار رو به کاهش است اما من از همه مردم تقاضا می‌کنم به سفر نروند و وضعیت را برای ما روستانشینان سخت نکنند. با پایان این بیماری برای تفریح زمان خواهند داشت و ما خودمان با آغوش باز پذیرای آنها هستیم اما در این شرایط می‌بایست همه دست به دست هم دهیم و ایران خود را آباد کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::