شما اینجا هستید

اخبار برتر » نظری: برگزاری مسابقات آنلاین ایجاد انگیزه می کند/ ورزشکاران باید شرایط را مدیریت کنند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه و کارشناس این رشته درباره برگزاری مسابقات مجازی پومسه در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوبی عصر جدید همین استفاده از تکنولوژی است که بشر آن را در اختیار گرفته است. بی‌شک هدف از برگزاری این مسابقات این است که بازیکن‌ها درجا نزنند خلاقیتی که واقعا خوب است. ببینید در چنین شرایطی قطعی بخش‌های مختلف و افراد هم به شکل‌های مختلف مانند اقتصادی، جسمانی، روحی و روانی آسیب می‌بینند اما به نظرم مشکلات اقتصادی و … را شاید بتوان به نوعی مدیریت کرد ولی روح و روان که آسیب دید ظرف چند ماه ترمیم نمی‌شود و به زمان بیشتری نیاز دارد.

او اضافه کرد: خوشبختانه در بخش ورزش، کرونا باعث نشد که همه چیز حالت ساکن داشته باشد و همین مسابقات به این شکل برگزار می‌شود قطعا ایجاد انگیزه می‌کند. فدراسیون هم از این ابزار استفاده کرده و الان برخی کلاس‌ها به صورت آنلاین تدریس می‌شود شاید از نظر آمادگی جسمانی این روش چندان مطلوب نباشد اما از نظر روحی و روانی تاثیرگذار است.

نظری در پایان در خصوص نتیجه احتمالی پومسه‌رو های ایران در مسابقات مجازی گفت: بستگی دارد در چه سطحی شرکت کنیم اگر ملی‌پوشان ما شرکت کنند قطعا نتایج خوبی را شاهد خواهیم بود اما اگر در سطح باشگاهی و منطقه‌ای و ‌… باشد شرایط کمی متفاوت خواهد بود ولی چیزی که مشخص است تکواندو ایران پتانسیل خوبی چه در بخش پومسه و چه مبارزه دارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::