شما اینجا هستید
اخبار برتر » ناظمی: تعویق المپیک اتفاق خوبی برای من بود/ تا زمانی که به خواسته‌هایم نرسم کنار نمی‌کشم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ عرفان ناظمی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص تصمیمش برای انجام عمل جراحی اظهار داشت: قبل از تعویق المپیک و با توجه به فاصله زمانی کوتاه تا این رقابت‌ها قصد نداشتم عمل جراحی کنم و با مشورت پزشکان تصمیم گرفته بودم با فیزیوتراپی تا المپیک پیش بروم و بعد از این مسابقات عمل کنم. بعد از تعویق یک ساله المپیک و با توجه به زمان کافی با دکتر مطوری به این نتیجه رسیدیم که عمل کنم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی هستم و تا پایان اردیبهشت ماه عمل جراحی خواهم کرد. تنها منتظر هستم شرایط ویروس کرونا کمی کنترل شود تا عمل جراحی  را انجام دهم. مصدومیت من از ناحیه ACL پای چپ است و بعد از عمل جراحی حدود ۶ ماه از میادین به دور خواهم بود. قطعا بعد از این ۶ ماه نیز زمان کافی خواهم داشت تا خود را برای حضور در مسابقات میکس تیمی رقابت‌های المپیک توکیو آماده کنم.

عضو تیم ملی تکواندو کشورمان تاکید کرد: تعویق المپیک برای من اتفاقی خوبی بود. خواست خدا بود که با تعویق یک ساله این مسابقات این زمان در اختیارم قرار گیرد تا جراحی کنم و با خیال راحت در المپیک حضور داشته باشم. خیلی امیدوار هستم تا در المپیک و در مسابقات میکس تیمی بهترین عملکرد را داشته باشم.

ناظمی یادآور شد: تا زمانی که از تکواندو مدال‌های خود را نگیرم و به خواسته‌هایم در این رشته نرسم کنار نخواهم کشید. همه آرزوی حضور در المپیک را دارند و با وجودی که مسابقات میکس تیمی برای اولین بار و به صورت آزمایشی برگزار خواهد شد، اما می‌تواند شروعی برای آغاز موفقیت‌های من باشد تا فضا و حضور در رقابت‌های المپیک را احساس و برای دوره‌های آینده هدف گذاری کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::