شما اینجا هستید

اخبار برتر » ناظمی: تعویق المپیک اتفاق خوبی برای من بود/ تا زمانی که به خواسته‌هایم نرسم کنار نمی‌کشم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ عرفان ناظمی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص تصمیمش برای انجام عمل جراحی اظهار داشت: قبل از تعویق المپیک و با توجه به فاصله زمانی کوتاه تا این رقابت‌ها قصد نداشتم عمل جراحی کنم و با مشورت پزشکان تصمیم گرفته بودم با فیزیوتراپی تا المپیک پیش بروم و بعد از این مسابقات عمل کنم. بعد از تعویق یک ساله المپیک و با توجه به زمان کافی با دکتر مطوری به این نتیجه رسیدیم که عمل کنم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی هستم و تا پایان اردیبهشت ماه عمل جراحی خواهم کرد. تنها منتظر هستم شرایط ویروس کرونا کمی کنترل شود تا عمل جراحی  را انجام دهم. مصدومیت من از ناحیه ACL پای چپ است و بعد از عمل جراحی حدود ۶ ماه از میادین به دور خواهم بود. قطعا بعد از این ۶ ماه نیز زمان کافی خواهم داشت تا خود را برای حضور در مسابقات میکس تیمی رقابت‌های المپیک توکیو آماده کنم.

عضو تیم ملی تکواندو کشورمان تاکید کرد: تعویق المپیک برای من اتفاقی خوبی بود. خواست خدا بود که با تعویق یک ساله این مسابقات این زمان در اختیارم قرار گیرد تا جراحی کنم و با خیال راحت در المپیک حضور داشته باشم. خیلی امیدوار هستم تا در المپیک و در مسابقات میکس تیمی بهترین عملکرد را داشته باشم.

ناظمی یادآور شد: تا زمانی که از تکواندو مدال‌های خود را نگیرم و به خواسته‌هایم در این رشته نرسم کنار نخواهم کشید. همه آرزوی حضور در المپیک را دارند و با وجودی که مسابقات میکس تیمی برای اولین بار و به صورت آزمایشی برگزار خواهد شد، اما می‌تواند شروعی برای آغاز موفقیت‌های من باشد تا فضا و حضور در رقابت‌های المپیک را احساس و برای دوره‌های آینده هدف گذاری کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::