شما اینجا هستید

اخبار برتر » مقانلو: کنترل وزن میرهاشم تا المپیک دشوار خواهد بود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ بیژن مقانلو در گفت‌وگو با میزان، درباره برگزاری دوره‌های آموزشی خود در کشور‌های مختلف اظهار داشت: فعلا که به خاطر ویروس کرونا همه چیز به حال تعلیق درآمده و من هم برنامه خاصی ندارم. چند روزی است که به ایران آمدم و فقط امیدوارم این ویروس هرچه زودتر از بین برود تا زندگی مردم و به طبع آن برنامه‌های ورزشی به حالت عادی برگردد.

وی در خصوص تعویق المپیک افزود: این اتفاق برای تمام کشور‌ها یکسان است و برداشت‌های مختلفی از تعویق المپیک می‌توان داشت. به نظر من هر کشوری که از این فرصت بهره لازم را ببرد و برنامه ریزی درستی از زمان داشته باشد، در المپیک توکیو بهترین نتیجه را کسب خواهد کرد.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو تصریح کرد: ما دو تکواندوکار المپیکی داریم که جوان هستند و شاید کمی در کنترل وزن آنها مشکل ایجاد شود. البته شرایط برای میرهاشم حسینی به دلیل اینکه در سن رشد قرار دارد، سخت‌تر خواهد بود.

مقانلو خاطرنشان کرد: آرمین هادی‌پور در گذشته در وزن ۵۴ کیلوگرم پا میزد و الان به ۵۸ آمده و شرایط وزنی بهتری دارد، اما کنترل وزن میرهاشم حسینی کمی با مشکل رو به رو خواهد شد. آرزوی قلبی من موفقیت تیم ملی تکواندو در المپیک است و امیدوارم هرچه به صلاح این رشته است، اتفاق بیفتد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::