شما اینجا هستید

اخبار برتر » مومن زاده: تمرینات را با جدیت پیگیری می‌کنم/ کرونا برای همه ورزشکاران مشکل بزرگی به وجود آورده است

Rate this post

مهلا مومن زاده ملی پوش تکواندو کشورمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تمرینات خارج از اردو و حفظ آمادگی نسبی گفت: در تمام این مدت که اردو تعطیل است با کادرفنی در ارتباط هستم و با وجود امکانات محدود تمرینات را در خانه و با جدیت پیگیری می‌کنم تا از لحاظ بدنی دچار افت زیادی نشوم. همچنین بر روی نقاط ضعف و قوت خودم کار کردم و کلیپ های رزمی و روانشناسی دیدم که از نظر ذهنی و تصویر سازی نیز تقویت شوم.

نایب قهرمان جهان در خصوص شرایط فعلی اش توضیح داد: قطعا ویروس کرونا برای من و همه ورزشکارانی که هدفشان حضور در بازی‌های المپیک می‌باشد، مشکل بزرگی بوجود آورده است چرا که در شرایط فعلی امکان تمرین با حریفان باتجربه و استفاده از وسایل مناسب وجود ندارد، بنابراین امیدوارم با شکست این بیماری هرچه سریعتر به روال قبل بازگردیم.

مومن زاده در مورد شروع مجدد اردو طبق اعلام سازمان تیم های ملی گفت: طبق زمان مشخص شده  قرار است در صورت موافقت وزارت ورزش و جوانان و ستاد مبارزه با کرونا، از نیمه دوم خرداد تمرینات تیم‌های ملی تکواندو آغاز شود. قطعآ تا آن زمان با برنامه‌های کادر فنی آمادگی‌ام را حفظ می‌کنم و در شرایط مناسب دوباره تمرینات حرفه‌ای را در اردو را شروع خواهم کرد.

وی با توجه به شرایط فعلی خاطرنشان کرد: بعنوان یک ورزشکار از تمامی مردم عزیزمان که در طول این مدت تلاش کردند با گوش سپردن به توصیه‌های مسئولین مربوطه، همکاری لازم را جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و ماندن در منازل خود انجام دهند، سپاسگزاری کنم و از آنها خواهش کنم همچنان با حفظ نکات بهداشتی سلامت خود و جامعه را تضمین کنند.

وی در پایان افزود: از کادر پزشکی و پرستاران عزیز که در تمام روزهای شیوع ویروس کرونا به عنوان مجاهدین عرصه سلامت، بطور شبانه روزی در خط مقدم مبارزه با این ویروس، تلاش خداپسندانه و خالصانه ای انجام دادند تشکر و قدردانی می‌کنم و این قول را به این عزیزان می‌دهم که ورزشکاران اعزامی به مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک نیز با کسب خوشرنگ‌ترین مدال‌ها و شاد کردن دل این ایثارگران، قدردانی خود را اینگونه به نمایش خواهند گذاشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::