شما اینجا هستید

اخبار برتر » میرهاشم حسینی: تمرینات هوازی را شروع کردم/ مشکل وزنی ندارم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ میرهاشم حسینی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط خود در رنکینگ المپیکی تکواندو اظهار داشت: دو ماه قبل در رده ششم بودم، اما ماه گذشته هفتم شدم و این ماه هم در همین رده قرار داشتم. رنکینگ تکواندو یک فرمول خاص دارد که هر ماه امتیاز قدیمی‌ترین مسابقه پاک می‌شود و روی رنک تاثیر مستقیم دارد. به طور مثال من در این مدت مسابقه‌ای نرفتم و امتیاز قدیمی‌ترین مسابقه هم پاک شده، اما حریف برزیلی من پیش از کرونا چند تورنمنت رفت و امتیاز جمع کرد و به همین خاطر من به رده هفتم آمدم.

وی درباره نحوه تمرینات خود در روز‌های قرنطینه گفت: اکثر تمریناتم را صفحه مجازی خود به اشتراک می‌گذارم و مثل بسیاری از قهرمانان در خانه تمرین می‌کنم. البته الان که وضعیت کمی بهتر شده تمرینات هوازی را شروع کردم و وزنه‌های سنگین میزنم.

تکواندوکار المپیکی ایران ادامه داد: برنامه تمرینی خود را از استاد عسکری می‌گیرم و فعلا تا زمانی که اردو‌ها شروع نشود باید انفرادی تمرین کنم. البته تا المپیک زمان زیادی باقی مانده و من هم تعویق این بازی‌ها را به فال نیک می‌گیرم.

دارنده مدال طلای آسیا و نقره جهان در خصوص شرایط وزنی خود خاطرنشان کرد: عید نوروز که می‌آید، خود به خود وزن آدم بالا می‌رود و من هم مانند اکثر ایرانی‌ها نمی‌توانم از خوراکی‌های عید نوروز چشم‌پوشی کنم (با خنده). خداراشکر الان وزنم را کنترل کردم و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::