شما اینجا هستید

اخبار برتر » کوثر اساسه در قرنطینه | اتاق، باشگاه نقلی خانگی تکواندوکار کرمانشاهی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ کوثر اساسه یکی از تکواندوکاران آینده دار است که سال ۹۸ را با حضور در گرند اسلم چین پشت سر گذاشت.

غیبت او در انتخابی تیم ملی در پی آسیب دیدگی راه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان را بر او بست اما کرونا مسابقات قهرمانی آسیا را تعلیق کرد و شاید این فرصتی دوباره برای تکواندوکار خوشنام کرمانشاهی باشد.

کوثر درباره روزهای کرونایی به “قهرمان”می گوید: تمرینات فنی، بدنسازی و هوازی خود را با هماهنگی مربیانم در منزل انجام میدادم. اخیراً با ایجاد شرایط پایدار در هفته ۲ مرتبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای آزاد و خارج از شهر، تمرینات هوازی خودم را انجام داده و در منزل نیز با تهیه تشک، هالتر، دمبل وزنه و آدمک، اتاق خود را تبدیل به باشگاه کوچک و نقلی کرده‌ام. تمرینات را با برنامه هایی که استاد خزایی و مربیان باشگاهی در اختیارم قرار میدهند پیش می برم. همچنین در مواقع لزوم نیز به صورت آنالین هماهنگی تمرینات را انجام میدهم.

وی ادامه داد: علاوه بر این در وضعیت قرنطینه با تصویر سازی ذهنی و آنالیز فیلم بازی‌ها، نقاط ضعف و قوت خودم و حریفانم را مورد بررسی قرار می‌دهم. در تلاش هستم و در سال جاری با ادامه لیگ جوانان جام کوثر و درخشش در بازی‌های باقیمانده و همچنین با توجه به تعویق قهرمانی آسیایی و مسابقات کسب سهمیه، بتوانم نظر کادر فنی تیم ملی را نسبت به خود جلب کنم تا چنانچه فرصت دوباره ای در اختیارم قرار گرفت بتوانم با نمایش بهترین عملکرد، نماینده شایسته ای برای وطن و دختران ایرانی باشم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::