شما اینجا هستید

اخبار برتر » کار بزرگ فدراسیون تکواندو | دست گیری با پویش دست‌های خدایی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هر سال با ورود ماه رمضان بسیاری از ورزشکاران برای کمک به هموطنان خود دست به دست هم می دهند تا بتوانند بخشی از مشکلات عزیزانی که بنا به هر دلیلی در زندگی خود دچار مشکل هستند را بر طرف کنند.

امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و همزمانی آن با ایام ماه مبارک رمضان مشکلات اقتصادی مردم افزایش چشمگیری پیدا کرده است و بخش زیادی از جامعه به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری درگیر وضعیت اقتصادی شدند.

ویروس کرونا باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها از کار بیافتد و بسیاری از مردم در شرایط سختی قرار بگیرند و نیاز بود که افراد خیر جامعه به کمک آنها بیایند تا این مشکلات را کمتر احساس کنند. به همین دلیل هم مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان با اشاره به مشکلاتی که به خاطر کرونا برای برخی مردم پیش آمده، فرمودند: «ماه رمضان، ماه انفاق و ایثار و کمک به مستمندان است؛ چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره‌ خوشی را از امسال، در ذهن‌ها خواهد گذاشت.»

حالا فدراسیون تکواندو هم به همراه قهرمانان با اخلاق خود وارد میدان شده تا مثل همیشه در کمک به مردم پیشقدم بوده و با راه اندازی پویش دست های خدایی به حمایت از قشر کم درآمد جامعه در بیایند.

جامعه تکواندو در سال های اخیر نشان داده در بلاهایی که به ایران نازل شده و در مصیبت هایی همچون سیل و زلزله که بسیاری از هموطنان را درگیر خود کرده بود همواره در کمک به مردم پیشگام است. این بار هم که کرونا بسیار از هموطنان را همانند بسیاری از کشورهای دنیا تحت تاثیر قرار داده ، فدراسیون تکواندو سعی دارد به وظیفه انسانی و اجتماعی خود عمل کند و با راه اندازی پویش دست‌های خدایی، دست عزیزان آسیب دیده از این بیماری را بگیرد.

حتما در این راه قهرمانان به نام تکواندو که در یاری رسانی به هموطنان عزیز همیشه پیشگام بودند، این بار هم در کنار فدراسیون قرار می گیرند و در به سرانجام رسیدن این کار بزرگ و خیرخواهانه تمام تلاش خود را می کنند.

فدراسیون تکواندو در این پویش مردمی ۳۱ هیات خود را هم همراه کرده تا بتواند کمک مهم و ویژه ای به همه عزیزانی که در این روزها دچار سختی و مشکلات شدند انجام بدهد. رفتاری که بر گرفته از منش پهلوانی و انسان دوستانه است و با توجه به این که خیرین همیشه ورزشکاران و قهرمانان به نام خود را در این راه پیشرو دانسته اند، این بار هم در کنار ورزشکاران و قهرمانان خود قرار گرفته اند و تلاش می کنند که کمک های مهم خود را از این طریق به مردم برسانند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::