شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: تلاش می‌کنم قهرمان وزن اول مسابقات آسیایی باشم

Rate this post

غزل سلطانی عضو تیم ملی تکواندو بانوان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تمرینات خارج از اردو و حفظ آمادگی نسبی گفت: در این مدت که به خاطر شیوع ویروس کرونان مجبور بودم در خانه بمانم هر روز به صورت آنلاین با مربیان در ارتباط بوده‌ام و روزانه دو نوبت تمرین را پشت سر گذاشتم. بیشتر تمرینات در این دوره بدنسازی بوده تا آمادگی لازم برای برگشت به اردو را حفظ کنم.

ملی پوش تکواندو کشورمان در خصوص شرایط فعلی اش توضیح داد: قبل از بیماری کرونا زمانی که در اردو بودیم تمرینات فشرده و سختی داشتیم و به طور مداوم روی بهتر شدن تکنیک هایمان کار می‌کردیم ولی حالا در خانه سعی می‌کنیم آمادگی جسمانی خود را حفظ کنیم.

سلطانی تصریح کرد: کادرفنی برنامه هایی را در اختیار ما قرار دادند و به صورت مداوم و آنلاین روی تمرینات ما نظارت داشته‌اند. همه بازیکنان تا جایی که می‌توانستند تلاش خود را کرده‌اند ولی بعضی از ورزشکاران امکانات کامل نداشته اند و شاید خیلی خوب نتوانسته باشند تمرینات را اجرا کنند. خداراشکر من در خانه آدمک، دوچرخه و بعضی لوازم را دارم و با شرایط خوبی که داشته ام روی تکنیک ها و وضعیت جسمانی‌ خود کار کرده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه به عنوان نماینده ایران در مسابقات قهرمانی آسیا باشم مراحل مختلفی را پشت سر گذاشتم و حالا تلاش می‌کنم تا عنوان قهرمانی وزن اول این رویداد را کسب کنم.

دارنده طلای قهرمانی نوجوانان آسیا افزود: زمان اعلام شده از سوی سازمان تیم های ملی برای شروع مجدد اردو بسیار مناسب است و ما منتظریم هر چه زودتر بر سر تمرینات حاضر شویم. از مردم ایران تقاضا می‌کنم نکات بهداشتی توصیه شده را رعایت کنند و فقط برای کارهای ضروری از منزل خارج شوند تا هر چه زودتر این ویروس از بین برود و همه چیز به روال قبلی خود برگردد.

غزل سلطانی در پایان گفت: از مربی خوبم استاد آقاجانپور و تمامی اساتید تیم ملی که در این شرایط سخت ما را تنها نگذاشتند و همچنان در کنار ما و پیگیر تمریناتمان هستند، تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::