شما اینجا هستید

اخبار برتر » احتمال پیگیری لیگ برتر تکواندو در تیرماه وجود دارد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مصطفی بابایی مدیر اجرایی لیگ برتر تکواندو در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما پیگیری این مسابقات را در صورت مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش در اوایل تیر امکان پذیر دانست.

مصطفی بابایی گفت: منتظر اعلام نظر ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش هستیم که مجوز لازم برای برگزاری مسابقات را صادر کند. باتوجه به شرایط موجود، در لیگ برتر برای اینکه رده بندی تیم‌ها مشخص شود، با برگزاری ۲ بازی تکلیف تیم‌های اول تا چهارم مشخص خواهد شد.

وی افزود: برای معرفی سکوی اول و دوم لیگ برتر، بازی تیم‌های شهرداری ورامین و کن باید برگزار شود و بازی تیم‌های دانشگاه آزاد و پاس تکلیف تیم‌های سوم و چهارم جدول رده بندی را مشخص خواهد کرد.

مدیر اجرایی لیگ برتر تکواندو گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد، تا پایان اردیبهشت منتظر هستیم تا وزارت ورزش و ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری مسابقات را بدهد. حتما فرصت یک ماهه به تیم‌ها خواهیم داد تا آماده شوند، سپس در نظر داریم اوایل تیر هفته‌های باقی مانده لیگ برتر را برگزار کنیم.

وی افزود: در لیگ بانوان هم روال کار به همین منوال است و می‌توانیم در صورت فراهم شدن شرایط، هفته‌های باقی مانده مسابقات را در تیر امسال برگزار کنیم.

بابایی گفت: اگر شرایط کرونا، اجازه برگزاری مسابقات را نداد، با تیم‌های لیگ برتری جلسه‌ای خواهیم داشت و تصمیم دیگری می‌گیریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::