شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانلرخانی: مشتاق ادامه لیگ هستیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، پیام خانلرخانی، سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما درباره لیگ برتر تکواندو و ادامه مسابقات گفت: امیدواریم فدراسیون تکواندو زودتر تکلیف لیگ برتر ۹۸ را اعلام کند و تیم‌ها را در جریان برگزاری یا برگزار نشدن مسابقات قرار دهد. اگر قرار است مسابقات برگزار شود، برای آمادگی تکواندوکاران فرصت خوبی داشته باشیم.

وی افزود: تکواندوکاران چند ماه تمرین نکرده اند و برای پیشگیری از آسیب باید تمرین‌های خوبی را انجام دهند تا با آمادگی خوبی در ادامه مسابقات شرکت کنند.

وی با اعلام موافقت برای پیگیری لیگ برتر گفت: مشتاق هستیم مسابقات برگزار شود و تیم‌های اول تا سوم مشخص شوند. اگر قرار است مسابقه‌ای برگزار نشود، سازمان لیگ زودتر اعلام کند تا تیم‌ها فصل بعد را از دست ندهند و برنامه ریزی خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: اگر امکان دارد که هفته آخر لیگ زودتر برگزار شود، شرایط بهتر می‌شود، چون برای یارگیری، ثبت قرارداد و آماده سازی فصل جدید مسابقات تیم نیاز به زمان داریم.

گفتنی است؛ درحال حاضر تیم شهرداری ورامین با ۳۵ امتیاز، لوازم خانگی کن با ۳۱، دانشگاه آزاد و پاس با ۲۷ امتیاز در رده‌های اول تا چهارم جدول رده بندی قرار دارند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::