شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلج زاده: خواستار ادامه برگزاری لیگ برتر تکواندو بانوان هستیم/ برخی بازیکنان دورادور تمرینات را پیگیری می‌کردند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، شهره خلج‌زاده سرمربی تیم اسپریچو صدرنشین لیگ برتر تکواندو  در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص نظر خود در خصوص ادامه یا تعویق مسابقات لیگ کوثر اظهار داشت : تعداد بازیکنان ما در این فصل رقابت‌های لیگ برتر تکواندو واقعا کم بود و از تعداد محدودی بازیکن استفاده کردیم. به قول رقیبان ارنج تیم ما به دلیل محدودیت بازیکنان در تمامی مسابقات این فصل مشخص بود و شرایط‌مان به گونه‌ای نبود که مانند رقبا سقف بازیکنان خود را پر کنیم و بازیکنان ذخیره داشته باشیم.

وی تصریح کرد: خدا را شکر با وجود محدودیت بازیکنان و به خاطر عملکرد خوب بازیکنان تا قبل از تعطیلات لیگ برتر صدرنشین مسابقات و مدعی سکو بودیم. اسپانسر تیم ما برای اولین بار در لیگ برتر تکواندو بانوان ورود کرده بود و همه جوره تیم ما را بدون فشار برای حضور روی سکو یا قول قهرمانی بدون هیچ چشمداشتی حمایت کرد. شخصا به خاطر اینکه خستگی از تن بازیکنان تیم به خاطر تلاش‌هایشان در بیاید و یک حمایت متقابل در مقابل اسپانسر داشته باشیم خواستار برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر هستم.

سرمربی تیم تکواندو اسپریچو ادامه داد: البته برای حفظ سلامت بازیکنان، مربیان، داوران و عوامل اجرایی مسابقات  می‌توان ادامه رقابت‌ها را در روزهای بیشتری و با تعداد تیم‌های کمتر برگزار کرد. در نهایت هر تصمیمی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ تکواندو بگیرند ما تابع آن خواهیم بود، اما همانطور که گفتم خواستار ادامه برگزاری مسابقات هستم تا در نهایت شاهد مشخص شدن تیم‌های برتر مسابقات باشیم.

خلج‌زاده در خصوص وضعیت تمرینی بازیکنان این تیم گفت: یک سری از بازیکنان به صورت انفرادی تمرین دارند، اما هنوز هیچ باشگاهی باز نشده است که ما بخواهیم به بچه‌ها تمرین بدهیم. در این مدت برخی بازیکنان دورادور تمرینات را پیگری می‌کردند، اما برخی دیگر از بازیکنان نیز شرایط تمرین را نداشتند. موضوعی که صد در صد باعث مشکل برای ما به خصوص از لحاظ وزنی خواهد شد. قطعا در صورت مشخص شدن برنامه مسابقات یک ماه زمان برای آماده‌سازی بازیکنان نیاز است.

وی در خصوص جدال قهرمانی این فصل لیگ برتر تکواندو بانوان تاکید کرد: در حال حاضر تیم ما با دو بازی بیشتر با تیم‌های کن و فتح صدر البرز صدرنشین لیگ برتر است. این تیم‌ها دو دیدار معوقه به دلیل حضور ملی‌پوشان خود در تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا دارند که به هیچ عنوان با توجه به تعویق مسابقات نیازی به تعویق مسابقات‌ آنها نبود.

سرمربی تیم اسپریچو عنوان کرد: در حال حاضر جدال ما با تیم کن و همچنین دیدار کن با فتح صدر البرز سرنوشت قهرمانی را مشخص خواهد کرد و به نوعی یکی از این سه تیم قهرمان مسابقات خواهد شد. در صورت برتری مقابل کن و برتری کن مقابل فتح صدر البرز  صد در صد قهرمان خواهیم شد و در غیر این صورت احتمال مشخص شدن قهرمان با تفاضل وجود خواهد داشت.  

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::