شما اینجا هستید

اخبار برتر » احتمال لغو المپیک ۲۰۲۱

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، توماس باخ تصور می کند در صورتی که المپیک توکیو که به خاطر کرونا، از تابستان امسال به سال آینده موکول شد، در سال ۲۰۲۱ امکان برگزاری نداشته باشد، باید به صورت کامل لغو شود.

این بازی‌ها قرار بود طبق روال همیشگی، در تابستان امسال برگزار شوند، اما وقتی کرونا در همه نقاط جهان شیوع پیدا کرد و باعث برهم خوردن همه فعالیت های اجتماعی شد به سال ۲۰۲۱ موکول شد.

باخ در مصاحبه با تلویزیون دولتی انگلیس اظهارداشت: باور دارم در یک کمیته سازماندهی نمی توان برای همیشه ۳ تا ۵ هزار نفر را فعال باقی نگه داشت. ورزشکاران هم نمی توانند بی اطمینان باشند. این امکان نیز وجود ندارد که در هر زمانی مسابقات را برگزار کرد. بنابر  این باید یکسری برنامه های مختلف در نظر داشته باشیم. البته امید ما این است که مسابقاتی که به سال آینده موکول شدند، در زمان پیش‌بینی شده، برگزار شوند.

مدیر آلمانی افزود: ورزشکاران می خواهند در شرایط امن وارد مسابقات شوند. احتمال دارد فضای قرنطینه ای را برای آنها در نظر بگیریم. اما این احتمال هست که حتی مسابقات ۲۰۲۱ نیز امکان برگزاری نداشته باشند. در این صورت باید آن را لغو کنیم. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::