شما اینجا هستید

اخبار برتر » مخالف برگزاری ادامه لیگ هستم/ لیگ برتر بانوان تصمیم خیلی خوبی بود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مریم نوری، سرمربی تیم هیات تکواندو هفتگل درباره لیگ برتری شدن تکواندو بانوان در گفتگو با خبرگزاری برنا عنوان کرد: خوشبختانه ایران نفرات مستعدی در تکواندو دارد و خیلی خوب شد این تصمیم برای فصل جدید گرفته شده چون در سال‌های اخیر هم بازیکنان ملی‌پوش که تواناتر از سایر بازیکنان هستند و هم تکواندوکاران معمولی در لیگ کوثر حضور داشتند.

وی ادامه داد: با این شرایط هم سطح مسابقات بالا خواهد رفت و هم بهتر و راحت‌تر می‌توانیم استعدادیابی کنیم. این را هم باید در نظر گرفت تشکیل دو لیگ نیازمند بودجه بالاست. همین امسال تیم ما بیشتر نتایج ضعیف‌اش را به دلیل نداشتن امکانات و منابع مالی به دست آورد. فدراسیون باید در این زمینه برای جذب اسپانسر‌ها برنامه بهتری داشته باشد تا تیم‌های خوبی حاضر به شرکت در هر دو لیگ شوند.

نوری درباره برگزاری ادامه رقابت‌های جام کوثر گفت: سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم‌تر است چون صرفا با حذف تماشاگر نمی‌توان کرونا را کنترل کرد‌. هرچند برای رشته‌های پربرخورد هنوز مجوز برگزاری هیچ اردو و مسابقه‌ای صادر نشده اما بشخصه مخالف برگزاری ادامه مسابقات هستم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::