شما اینجا هستید

اخبار برتر » سروی: هنوز برای برگزاری اردوهای تیم‌ ملی به نتیجه نرسیدیم

Rate this post

 به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، زهرا سروی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، در مورد برگزاری لیگ ایراندخت در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: امسال تصمیم گرفتیم لیگ بانوان را در دو بخش لیگ برتر که همان عنوان ایراندخت را خواهد داشت و لیگ دسته  یک با نام جام کوثر برگزار خواهد شد. خوشبختانه برخلاف بسیاری از فدراسیون‌ها نیز که در این شرایط از نظر منابع مالی با مشکل مواجه هستند استقبال خوبی را باشگاه‌ها برای حضور در هر دو لیگ داشتند.

او با اشاره به کمک فدراسیون‌ برای جذب اسپانسر برای تیم‌ها توضیح داد: امسال ۱۵ تیم در جام کوثر حضور داشت و ۲۰ تیم هم در لیگ نونهالان این آمار نشان دهنده این است که فدراسیون و سازمان لیگ برنامه ریزی خوبی برای حضور تیم‌ها در لیگ دارد. قطعا این برنامه و حمایت‌ها ادامه دار خواهد بود. هر چند که منابع مالی رد و بدل شده در بخش بانوان متفاوت‌تر از بخش آقایان است.

سروی در پایان در مورد زمان برگزاری اردوها تیم‌ملی گفت: با توجه به اینکه تکواندو یک رشته پربرخورد است هنوز ستاد مبارزه با کرونا مجوز برگزاری اردو و مسابقات را نداده است. البته ما پیشنهاد کردیم که اردوهای تیم‌ملی را از ۱۷ خرداد با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::