شما اینجا هستید

اخبار برتر » مقانلو: تکواندوکاران با وزن کم کردن قبل از مسابقات بیگانه نیستند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، بیژن مقانلو در گفت و گو با خبرگزاری فارس در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی تکواندو درحالی که بیماری کرونا هنوز ادامه دارد، اظهار داشت: برای آغاز اردوهای تیم های ملی در این شرایط خطرناک بیماری کرونا، قهرمانان باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی قبل از ورود به اردو، در محیط قرنطینه تمرینات را انجام دهند. البته استارت اردو بستگی به نظر مستقیم ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و وزارت ورزش و جوانان دارد.

وی در خصوص شرایط خاص برگزاری اردوی منظم نیز تصریح کرد: البته برگزاری مستمر و تاثیرگذار اردوها از جهاتی به قهرمانان بستگی دارد تا در شرایط قرنطینه بمانند و تحمل این اردوها با وضعیت خاص را داشته باشند و از قرنطینه خارج نشوند. تمرین با برنامه نتیجه‌بخش خواهد بود و باعث می شود ملی‌پوشان شرایط ایده‌آل را برای کسب اهداف خود داشته باشند.

سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو در خصوص افزایش وزن المپین های تکواندو کشورمان بخاطر فاصله زمانی زیاد تا بازی های المپیک، تاکید کرد: تکواندوکاران با وزن کم کردن قبل از مسابقات بیگانه نیستند ولی نوع کاهش وزن نفرات به تصمیمات کادر فنی تیم ملی دارد.  

مقانلو خاطرنشان کرد: تکواندو خانواده ماست و افتخارشان افتخار ماست، امیدوارم با برنامه‌ریزی در مسابقات پیش‌رو خوش بدرخشند و مثل همیشه آرزوی بهترین‌ها را برای تکواندو ایران دارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::