شما اینجا هستید

اخبار برتر » مراسم کمک‌های مومنانه خانواده تکواندو با نام شهید زمانی‌نیا

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس از سایت فدراسیون تکواندو، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اجرای رزمایش همت جوانانه، کمک مومنانه، مراسم پویش دست های خدایی خانواده بزرگ تکواندو به منظور توزیع کمک‌های مومنانه با حضور مسئولین ورزش کشور و خانواده شهید وحید زمانی نیا، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

فدراسیون تکواندو با آغاز ماه مبارک رمضان پویش «دست‌هایی خدایی» را با همکاری ۳۱ هیات تکواندو استان سراسر کشور آغاز کرد و تا کنون بیش از ۱۵۰۰ بسته معیشتی و غذای گرم را به مبلغ ۲۱۰ میلیون تومان در سراسر کشور توزیع کرده است.

همچنین نخستین دوره مسابقات آزاد غیرحضوری پومسه کشوری را برگزار کرد که این رقابت‌ها در راستای اجرایی کردن این طرح پیگیری و تمامی درآمد حاصله از آن صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خواهد شد.

بر همین اساس فدراسیون تکواندو در نظر دارد عواید حاصله از این اقدام خداپسندانه را با همکاری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران و سازمان بسیج ورزشکاران با نام شهید تکواندوکار “وحید زمانی نیا” شهید شاخص سال ۱۳۹۹ ورزش کشور در میان خانواده‌های تکواندوکار آسیب دیده از ویروس کرونا و کم برخوردار توزیع نماید.

این مراسم روز یکشنبه – ۱۸ خردادماه ساعت ۱۱ در سالن ورزشی “شهید مقدم” شهر ری برگزار می شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::