شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلیفه: اولین جلسه آنلاین کلاس‌ مربیگری در فنلاند برگزار می شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سید نعمت خلیفه در گفت و گو با خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری کلاس های مربیگری آنلاین با مربیان مطرح دنیا، اظهار داشت: بخاطر بحث کرونا، دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با هیأت رئیسه و کمیته‌های مختلف جلساتی را به صورت آنلاین برگزار می‌کنند. من نیز عضو کمیته آموزش فدراسیون جهانی هستم، روز سه‌شنبه  ۱۳ خردادماه در این جلسه ویدئو کنفرانس در خصوص برنامه‌ریزی جهت آموزش در دوران کرونا و پسا کرونا به صورت غیرحضوری حضور داشتم. برهمین اساس در این شرایط کرونایی اولین جلسه آنلاین کلاس‌های مربیگری یک هفته دیگر در فنلاند برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص برگزاری لیگ برتر تکواندو، نیز تصریح کرد: چند روز آینده در فدراسیون تکواندو یک جلسه ای با حضور سرپرستان و مربیان در خصوص تعیین تکلیف لیگ برتر برگزار خواهد شد. اولویت، سلامت ورزشکاران است و از ابتدا نیز مخالف برگزاری مسابقات در این شرایط خطرناک بودم. کل اروپا از جمله انگلیس، اسپانیا و ایتالیا لیگ‌هایشان را تعطیل می‌کنند ما هم باید از آنها الگوبرداری کنیم.

وی افزود: در بحث فوتبال لیگ برتر و لیگ یک کشورمان نیز به محض اینکه تمرینات تیمها را آزاد کردند، برخی از تیمها هر کدام ۵ یا ۶ فوتبالیست تست مثبت کرونا داشتند. بنابراین بهتر است در راستای  سیاست گذاری وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا در ورزش حرکت کنیم تا هر چه زودتر این بحران را هم پشت سر بگذاریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::