شما اینجا هستید

تیتریک » کولجی: برای تجلیل از کرامت و جایگاه پیشکسوتان برنامه داریم/ نگاه مسئولان هیات حمایتی و مثبت است

Rate this post

حمید کولجی که به تازگی به عنوان ﻣﺳﺌول کمیته پیشکسوتان هیات تکواندو استان تهران برگزیده شده است در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص قبول این سمت گفت: در زمان مدیریت جمشید سهرابی مدیر اسبق هیات نمونه تکواندو استان تهران من به مدت ۵ سال رییس کمیته پیشکسوتان بودم و این حکم دور از دسترس نبود؛ با اظهار لطف جناب لشگری جلسه‌ای تشکیل و طی ابلاغیه ای این سمت به من واگذار شد که به لحاظ ارادتم به اساتید بنیانگذار، پیشگام و پیشکسوت تکواندو این ﻣﺳﺌولیت را پذیرفتم.

کولجی در خصوص جلسه روز یکشنبه کمیته پیشکسوتان تهران توضیح داد: در این جلسه تعدادی از اعضای کمیته  و عزیزان پیشکسوت خارج از کشور که به ما پیوستند  و قرار است رهنمودهایی برای هیات داشته باشند به حضور دبیر معرفی شدند.

وی ادامه داد: تقریبا تمام عملکردمان در سال های گذشته و برنامه هایی که برای تجلیل از کرامت و جایگاه پیشکسوتان در دست داریم را به اطلاع دبیر هیات استان رساندیم تا با بهره‌وری از مساعدت و شرایطی که می‌توانند برای ما مهیا کنند، اقدامات لازم را انجام دهیم تا در آینده عزیزان ما از محبوبیت بالاتری در بین افراد جدید ملحق شده به این ورزش برخوردار شده و معرف بهتری برای تکواندو باشند.

ﻣﺳﺌول کمیته پیشکسوتان هیات تکواندو استان تهران افزود: با مجوزهایی که احتمالا وزارت ورزش برای ما در نظر می‌گیرند و با همکاری ارگان ها، نهادها، وزارت خانه ها و اسپانسرها قصد داریم شرایطی را فراهم کنیم تا مشکلات مختلف پیشکسوتان را بررسی و برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: کمیته ما با عنوان بنیانگذاران، پیشگامان و پیشکسوتان شروع به کار کرده است و خلیلی رییس و لشگری دبیر هیات همیشه به ما لطف داشته و پذیرای نقطه نظرات بوده‌اند؛ همچنین اساتید بزرگ از اقلیت های مذهبی و پیشکسوتانی در کمیته حضور دارند که خودشان به معنای واقعی یک فدراسیون هستند و همگی برای بهبود شرایط قول همکاری و همدلی داده‌اند؛ امیدوارم کرونا اجازه بدهد و عمری باقی باشد تا در جلسه عادی بتوانیم آن را عملیاتی کنیم.

حمید کولجی در پایان توضیح داد: لشگری با دید خیلی مثبتی به خواسته‌های ما نگاه کرد، دست ما را بازگذاشت و قول مساعدت هایی داد. ما هم تلاش می‌کنیم و شرایطی را رقم میزنیم که به ایده های سال‌های گذشته که اجرایی نشدند دسترسی پیدا کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::