شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلیفه: همه از اتمام لیگ تکواندو راضی بودند/ مراسم اهدای مدال و کاپ برگزار نمی‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سیدنعمت خلیفه در گفت و گو با خبرگزاری فارس، در خصوص پایان لیگ برتر ۹۸ تکواندو، اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون، مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان تیمهای حاضر در لیگ برتر آقایان و بانوان در مورد تعیین تکلیف هجدهمین دوره لیگ برتر آقایان “جام خلیج فارس” و پانزدهمین دوره لیگ تکواندو بانوان “جام کوثر” برگزار شد. به خاطر شرایط بحرانی کرونا، تمامی موارد بررسی شد و در نهایت همه اعضا راهکار منطقی اعمال کردند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که در جامعه ما وجود دارد و به دلیل جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا و همچنین عدم صدور مجوز وزارت ورزش به منظور آغاز فعالیت‌های ورزشی در سال جاری، شهرداری ورامین و لوازم خانگی‌کن مشترکاً بعنوان قهرمان معرفی شدند. در بخش بانوان نیز ۲ تیم فتح صدر البرز و لوازم خانگی‌کن قهرمانان لیگ لقب گرفتند.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه همه تیمها از این رده بندی رضایت داشتند، تصریح کرد: تمامی نمایندگان باشگاهها حاضر در لیگ متفق القول رای به پایان لیگ دادند. آنها هم شرایط را درک می‌کنند. این بیماری خطرناک برای اولین بار در سراسر دنیا پراکنده شده و حتی لیگ‌های فوق حرفه‌ای دنیا را تعطیل کرده است.

خلیفه در خصوص اینکه خیلی ها از برگزاری لیگ ارتزاق می‌کنند، اظهار داشت: بازیکنان، مربیان، داوران، عوامل برگزاری و اعضای دیگر انجام یک رقابت ورزشی، مستقیماً با برگزاری مسابقات ارتزاق می‌کنند. شاید هزار شغل دیگر در لیگ تکواندو به وجود آید ولی این بیماری همه را زمین گیر کرده و با این شرایط خاص، بهترین راه پایان مسابقات بود تا جان فردی از جامعه به خطر نیفتد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در مورد برگزاری مراسم، اهدای مدال و کاپ به تیمهای برتر عنوان کرد: به هیچ عنوان مراسمی برای اعطای مدال یا کاپ به تیمهای برتر لیگ برتر آقایان و بانوان در سال ۹۸ برگزار نخواهد شد. 

وی درباره برگزاری لیگ برتر برای فصل بعد هم خاطر نشان ساخت: برگزاری لیگ‌های برتر و لیگ یک آقایان و بانوان سال آتی و همه فعالیت منوط به اعلام ستاد مبارزه با کرونا در ورزش است. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::