شما اینجا هستید

اخبار برتر » چرا مجوز فعالیت تکواندو صادر نمی شود

Rate this post

در حالیکه فعالیت تمامی شغلها از سر گرفته شده است متاسفانه کارشناسان!! ستاد کرونا کشور که گویا با رشته های ورزشی آشنایی ندارند هنوز متقاعد نشده اند تا اردوی تیم ملی تکواندو که سر تا پایش حفاظت شده است خطر ابتلا به ویروس کرونا را ندارد. 


دوستان بر اثر فشار مقامهای بالا دستی مجوز فعالیت بعضی از رشته ها را اعلام نموده اند که بسیار خطرناکتر از تکواندو است. 

آقایان اگر اطلاعی ندارید حداقل به سخنان کارشناسان این رشته ورزش توجه کنید و بعد تصمیم بگیرید. آقایان عزیز به گفته سرمربی محترم تیم ملی کنترل کردن این بچه ها در اردو بسیار اسانتر از خانه های خود است، مطمئن باشیدکه هیکدام از قهرمانان رشته های مختلف ورزشی توانایی نشستن در خانه را ندارند زیرا بواسطه نوع فعالیتشان نمی توانند ساکن باشند و باید به نوعی فعالیت نمایند و ممکن است زمانیکه خارج از خانه هستند به هر شکلی به ویروس آلوده گردند، آخر شماها چگونه به همین راحتی در مورد ورزشکارانی که قرار است در المپیک افتخار آفرینی کنند تصمیم نابجا می گیرید؟ 

دوستان عزیز یادتان باشد که خطر آلودگی در مترو و اتوبوس و…. بسیار بیشتر از اردوهایی است که بوسیله مسئولین مراقبت می شوند. باید یاد آوری کنم که تکواندو در مبارزه خلاصه نمی شود بلکه آخرین مرحله از تمرینات مبارزه است. 

توجه داشته باشید در اردوها می توان مهارتهای امادگی جسمانی را ارتقا داد که می تواند فاقد هرگونه تماس انسانی باشد، می توان مهارتهای فنی روی آدمک یا میت را انجام داد که باز هم هیچ تماس انسانی در ان وجود ندارد، در این فرصت می توان روی مهارتهای ذهنی تمرکز بیشتری کرد که بسیار حائز اهمیت است. 

برادران عزیز شما تمرینات و حتی مسابقات برخی از رشته های ورزشی را آزاد اعلام نمودید که در گیری و تماس انسانی بیشتری در آن نمایان است لطفا در مورد تکواندو تحقیق بیشتری کنید تا حداقل در آینده شرمنده خودتان نشوید.

✍حسن ملکی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::