شما اینجا هستید
اخبار برتر » انوشیروانی:جایگاه فعلی تکواندوی اردبیل زیبنده این استان نیست

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سجاد انوشیروانی بعد از ظهر امروز در مجمع انتخابات هیات تکواندوی استان اردبیل اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر جایگاه فعلی رشته ورزشی تکواندوی اردبیل در سطح کشور زیبنده این استان نیست.

وی افزود: از ریاست جدید هیات تکواندوی استان اردبیل انتظار داریم با برنامه‌ریزی‌های اساسی گام‌های خوبی برای توسعه این رشته ورزشی در استان بردارند و در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان نیز آماده هرگونه حمایت و همکاری است.

انوشیروانی تصریح کرد: رشته ورزشی تکواندو در اردبیل از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای برخوردار است که باید این استعدادها با برنامه‌ریزی مناسب شکوفا شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: مجمع سالانه هیات تکواندو باید با نظم خاصی برگزار شود و همچنین استفاده از تجربیات پیشکسوتان این عرصه نیز برای توسعه این رشته ورزشی باید در مبنای کار قرار گیرد.

وی اظهار کرد: همچنین ورزش تکواندوی بانوان نیز یکی از اولویت‌های اداره کل ورزش استان است که باید در راستا نیز گام‌های والایی برداشته شود.

گفتنی است، انتخابات هیئت تکواندو استان اردبیل که به دور دوم کشیده شد، تورج خوشروزی با کسب ۹ رای از ۱۶ رای به عنوان رییس جدید هیات تکواندوی اردبیل انتخاب شد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::