شما اینجا هستید

اخبار برتر » رجبی: زندگی قهرمانان از دور زیبا است/ فدراسیون هوای تکواندوکاران را دارد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سعید رجبی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص معرفی تیم‌های برتر لیگ تکواندو اظهار داشت: اگر مسابقات برگزار می‌شد قطعاً شهرداری ورامین به مقام قهرمانی دست پیدا می‌کرد، چون ما تمام رقیبان مستقیم خود را شکست داده بودیم، اما به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و کاری نمی‌توان انجام داد. باید از پیام خانلرخانی تشکر کنم که علاوه بر توانایی بالای فنی، خیلی بامعرفت است و قرارداد تمام تکواندوکاران را تا ریال آخر تسویه کرد.

وی افزود: در مسابقات آسیایی ویتنام که سال ۲۰۱۸ برگزار شد به مدال برنز رسیدم، اما هنوز پاداش این مدال و همچنین جوایز گرنداسلم را دریافت نکردم. خودتان بهتر می‌دانید وضعیت مالی ورزشکاران این روز‌ها چگونه است و فکر می‌کنم اگر شرایط همینگونه باشد من هم باید یک مغازه اجاره کرده و پفک بفروشم!

قهرمان بازی‌های آسیایی ادامه داد: از مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی گله دارم، چون وقتی قهرمان می‌شویم برای گرفتن عکس یادگاری می‌آیند، اما دو ماه بعد جوری رفتار می‌کنند که انگار ما از پشت کوه آمدیم. شرایط مالی من طوری شده که برای گرفتن وام اقدام کردم و مدارک این ادعا هم موجود است.

تکواندوکار سنگین وزن ایران در خصوص اینکه چرا همیشه رزمی کاران با مشکل مالی مواجه هستند، تصریح کرد: نمی‌دانم ریشه این مشکل در کجاست، اما باز هم خداراشکر پولادگر و فرهادیان خیلی هوای تکواندوکاران را دارند و از آنها تشکر می‌کنم وگرنه شرایط خیلی بدتر از این می‌شد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان میانه مهد تکواندوی ایران است، گفت: یک مثال برای شما می‌زنم تا بدانید شرایط چگونه است. استاد حسن فلاحی‌راد که قهرمانانی مثل من، میرهاشم حسینی، امیر محمد بخشی و … را به تکواندوی ایران معرفی کرده هنوز اجازه‌نشین است. از مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی می‌خواهم که لطفا کاری برای ما انجام دهند.

رجبی در پایان خاطرنشان کرد: زندگی قهرمانان از دور زیبا است و مشکلات مالی خیلی ما را اذیت می‌کند. صندوق حمایت از قهرمانان هم که یک ماه ۲۵۰ هزارتومان به حساب ما می‌ریزد و بعد از آن ۳ ماه خبری از آنها نمی‌شود. این را هم بگویم پس از طلای بازی‌های آسیایی مسئولان استان آذربایجان شرقی وعده واگذاری زمین به من دادند که هیچ خبری از این موضوع نیست و امیدوارم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::