شما اینجا هستید

اخبار برتر » غلامزاده: تا سال آینده با چین تایپه قرارداد دارم

Rate this post

امید غلامزاده مربی تیم ملی چین تایپه در خصوص وضعیت فعلی‌اش در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: حدود ۸ ماه است که در این کشور به عنوان مربی مشغول به کار هستم. تیم ملی چین تایپه در مسابقات گرندپری و گرنداسلم نتوانسته کسب سهمیه کند و مانند خیلی کشورهای دیگر نماینده‌ای در المپیک ندارد اما تمرینات منظمی را برای کسب سهمیه المپیک قاره آسیا داشته‌ایم که متاسفانه آن هم به تعویق افتاده است و اطلاع درستی از تاریخ برگزاری آن نداریم.

غلامزاده در خصوص همراهان ایرانی خود در این کمپ توضیح داد: دو هوگوپوش جوان ایرانی کنار من در تلاش هستند. آرین محمدی و امید عمیدی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند؛ با توجه به اینکه چین‌تایپه از معدود کشورهایی بود که در ماجرای بیماری کرونا محدودیتی برای فعالیت‌های ورزشی نداشت تمرینات به صورت منظم هر روز پیگیری می‌شد و همچنان ادامه دارد.

مربی تیم ملی چین تایپه در مورد قراردادش با این کشور توضیح داد: ما در کمپ تیم ملی این کشور حضور داریم و طبق توافقات صورت گرفته تا سال آینده قرارداد خود را تمدید کرده‌ایم و منتظر هستیم تکلیف زمان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ مشخص شود.

وی تصریح کرد: دو بازیکنی که همراه من هستند با رایزنی‌های انجام شده همچنان می‌توانند حضور داشته باشند اما با توجه به وابستگی شدیدی که یک نفر آنها به خانواده دارد و وضعیت ویژه‌ای که در تمرینات تیم وجود دارد خود آنها باید تصمیم بگیرند که ادامه بدهند یا به ایران بازگردند.

غلامزاده در پایان گفت: اوضاع در اینجا خوب است و هوگوپوشان ما به خصوص آرین محمدی خوش درخشیده و باعث شده بسیاری از کشورها تفاوت ما را درک کنند. امیدوارم هرچه زودتر به روزهای عادی و بی کرونا بازگردیم و برای تیم ملی کشورمان هم آرزوی موفقیت دارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::