شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی پور: سرشار از غرور، افتخار و حس مسئولیت هستم/ تلاش می کنم الگوی برجسته ای باشم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی پور به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار یک دهه اخیر فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی شناخته شده است. او تکواندوکاری است که سه دوره متوالی مدال طلای بازی های یونیورسیاد در سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ را به دست آورده است.

مصاحبه آرمین هادی پور با سایت فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی را در ادامه می خوانید:

ضمن تبریک به شما، عکس العمل شما در مورد اینکه به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار دهه اخیر فیزو انتخاب شدید، چیست؟

برای من مایه ی افتخار است که به این مقام رسیدم. سرشار از غرور، افتخار و حس مسئولیت هستم و در قبال کشورم و فیزو احساس مسئولیت می کنم. وقتی به عنوان بهترین دانشجو ورزشکار انتخاب می شوی، بسیاری از ورزشکاران و دانشجویان تو را الگوی خود قرار می دهند که مسئولیت سنگینی برای تو به دنبال خواهد داشت. رفتارها، عادت ها و امور زندگی خصوصی و حرفه ای ات را مورد توجه قرار می دهند و من تلاشم را می کنم که الگوی برجسته ای در حرفه ام باشم.

در حرفه ی ورزشی- دانشجویی خود چه چیزی بیشتر اهمیت دارد؟

به عنوان یک ورزشکار و دانشجو خود را موظف کرده ام که هر دو را باهم پیش ببرم، هم درس بخوانم  که این وظیفه ی مهم یک دانشجو است و تسلیم هم نشوم چراکه یکی از مهم ترین ماموریت های یک ورزشکار داشتن زندگی سالم است تا از طریق آن پیام ورزش را که صلح است به همگان منتقل کند. ورزش افراد را در سراسر جهان کامل می کند و این نهایت آرزوی من است.

از نظر شما تلفیق ورزش و علم  تا مدارج بالا چه اهمیتی دارد؟

ورزش تکمیل کننده ی تحصیلات است. زمانیکه ورزشکار هستی  به صورت مستقیم تحصیلات شما تحت تاثیر قرار می گیرد. برای داشتن ذهنی سالم شما به بدنی سالم نیازمند هستید و به نظر من باید ذهن و جسم خود را در بهترین حالت ممکن نگه داریم تا  به موفقیت دست یابیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::