شما اینجا هستید

اخبار برتر » تجلیل از تکواندوکاران دانشجوی مدال آور رقابت های جهانی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مراسم تجلیل و قدردانی از زحمات دست‌اندرکاران قهرمانان و مدال‌آوران رقابت‌های سی‌امین یونیورسیاد دانشجویان جهان (ناپل ایتالیا)، مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان و آسیا با حضور مسئولان عالی رتبه دانشگاهی و ورزش کشور  برگزار می‌شود.

در این مراسم از مدال‌آوران، مربیان و سرپرستان تیم‌های تکواندو، تیراندازی، تیراندازی با کمان، بسکتبال و کاراته تجلیل خواهد شد.

این مراسم روز شنبه ۱۴ تیرماه ساعت ۹ صبح در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار می‌شود.

تیم‌های ملی تکواندو زنان و مردان دانشجو ایران در سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۹ رقابت‌ها در دو بخش کیوروگی و پومسه با ۱۶ تکواندوکار راهی ایتالیا شده بود که در پایان ۴ مدال طلا و ۶ برنز را به خود اختصاص داد.

آرمین هادی‌پور، سروش احمدی، میرهاشم حسینی و  امیرمحمد بخشی در این رقابت ها با هدایت فریبرز عسکری صاحب مدال طلا شدند و ملیکا میرحسینی نیز با هدایت مهرو کمرانی صاحب مدال برنز شد.

در رقابت های پومسه نیز کوروش بختیار و فاطمه حسام در بخش انفرادی، تیم پومسه ۳ نفره مردان (امیررضا مهربان – کوروش بختیار – علی سهرابی) و زنان (مرجان سلحشوری – فاطمه حسام – مرجان تاجی رستم آبادی) و تیم ۲  نفره (مهربان – سلحشوری) موفق به کسب ۵ مدال برنز در این دوره از رقابت‌ها شدند.

هدایت تیم پومسه مردان برعهده «حسینعلی نظری» به عنوان سرمربی بود. همچنین «مهسا مردانی» سرمربیگری تیم پومسه زنان را برعهده داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::