شما اینجا هستید

اخبار برتر » کولجی: گردهمایی بزرگ پیشکسوتان مردادماه برگزار می شود/ خبرهای خوبی در راه است

Rate this post

حمید کولجی ﻣﺳﺌول کمیته پیشکسوتان هیات تکواندو استان تهران در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص جلسه اخیر این کمیته گفت: جلسه‌ای روز هشتم تیرماه پیرامون سمینار بزرگ پومسه که قرار است مردادماه برگزار شود، انجام شد. از جمله برنامه‌های ما در آن سمینار تجلیل از بزرگان و اساتید، کارهای نمایشی و برنامه‌های فرهنگی است که صحبت کردیم.

کولجی در مورد برنامه‌های تصویب شده در جلسه توضیح داد: در خصوص اساسنامه کمیته پیشکسوتان و نحوه عضوت، همچنین برای ایجاد گروه و کانال در رسانه های مجازی و ایجاد بانک اطلاعات پیشکسوتان در هیات استان تهران صحبت جدی شد و به تصویب رسید و مسعود لشکری دبیر هیات قول دادند تا در اسرع وقت تمامی امور مربوط به پیشکسوتان را در اولویت قرار بدهند.

وی تصریح کرد: مطلب حایز اهمیت حضور ارکان اصلی تکواندو ایران در کمیته پیشکسوتان است؛ در این نشست محمد اسماعیل آذرپاد، کاظم رضایی فرد، روبن شاه وردیان، فیروز اسبقی، داوود فلاح، جمشید سهرابی، ناصر باقری، بیژن شفیع خراسانی، سعید خاکسار، محسن سلطان محمدی و دیگر اساتید حضور داشتند.

ﻣﺳﺌول کمیته پیشکسوتان هیات تکواندو استان تهران در پایان افزود: توضیحات ارزنده‌ای از سوی عزیزان مطرح شد و به جمع بندی و نتیجه هایی رسیدیم که انشالله در سمینار بزرگ مرداد ماه بتوانیم خبرهای خوبی برای پیشکسوتان داشته باشیم و یکی از آنها در ارتباط با برگزاری سمینارها و انجام مسابقات و کارهای فرهنگی توسط آنها در خارج از کشور است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::