شما اینجا هستید

اخبار برتر » چگینی: حرف و حدیث‌ها با هر تصمیمی وجود داشت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، کیومرث چگینی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی‌‌های تیم‌های کن در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو مردان و بانوان که با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود، اظهار داشت: خوشحالم شرایطی به وجود آمد که مسابقات لیگ‌های خلیج فارس و جام کوثر به سرانجام برسد. در خصوص حرف و حدیث‌ها نیز اعتقاد دارم هر تصمیمی گرفته می‌شد این حرف و حدیث‌ها وجود داشت، اما خوشبختانه تصمیمات سازمان لیگ با اجماع همراه و خردجمعی گرفته شد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود تیم کن یکی از تیم‌های محبوب فدراسیون است، گفت: متاسفانه از زمانی که موفقیت‌های تیم کن را شاهد بودیم، این مباحث و صحبت‌ها را از کانال‌های مختلف شنیدیم. واقعیت امر این است که اصلا برای این صحبت‌ها وقت نخواهیم گذاشت و این حرف‌ها ارزشی برای ما ندارد. همکاران من در بحث فنی و بازیکنان کن در کلیه تیم‌ها این مجموعه با تلاش ۱۰۰ درصدی به دنبال این هستند تا حرف خود را در میدان مسابقه بزنند.

سرپرست تیم کن تاکید کرد: مجموعه ما در هفت لیگ برگزار شده تکواندو در رده‌های سنی مختلف به مقام قهرمانی رسیده است و یک نتیجه تاریخی را در ورزش ایران ثبت کرد. حتی باشگاه‌هایی با بودجه چند صد میلیاردی مانند فولاد سپاهان، ذوب‌آهن، پیکان و سایپا نیز که در لیگ‌های مختلفی تیمداری می‌کنند نتوانستند در تمام لیگ‌ها قهرمان شوند. متاسفانه برخی یاد گرفتند اگر مجموعه‌ای موفق می‌شود ترمز آن را بکشند و انگیزه آن مجموعه را بگیرند.

چگینی در پایان افزود: از دوستان خواهش می‌کنم اگر حرفی دارند در زمین مسابقه این صحبت‌ها را داشته باشند و تلاش خود را روی کار خودشان بگذارند. مجموعه تیم ما متشکل از بازیکنان، کادرفنی و خانواده‌های حامی، دلسوز و وفادار به کن که از رده سنی خردسال این حمایت را از ما دارند، باعث شدند تمرکز صد در صدی خود را روی تیم خود داشته باشیم و نتیجه همین تمرکز را در نتایج لیگ‌های مختلف ببینیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::