شما اینجا هستید
اخبار برتر » چگینی: حرف و حدیث‌ها با هر تصمیمی وجود داشت

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، کیومرث چگینی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی‌‌های تیم‌های کن در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو مردان و بانوان که با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود، اظهار داشت: خوشحالم شرایطی به وجود آمد که مسابقات لیگ‌های خلیج فارس و جام کوثر به سرانجام برسد. در خصوص حرف و حدیث‌ها نیز اعتقاد دارم هر تصمیمی گرفته می‌شد این حرف و حدیث‌ها وجود داشت، اما خوشبختانه تصمیمات سازمان لیگ با اجماع همراه و خردجمعی گرفته شد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود تیم کن یکی از تیم‌های محبوب فدراسیون است، گفت: متاسفانه از زمانی که موفقیت‌های تیم کن را شاهد بودیم، این مباحث و صحبت‌ها را از کانال‌های مختلف شنیدیم. واقعیت امر این است که اصلا برای این صحبت‌ها وقت نخواهیم گذاشت و این حرف‌ها ارزشی برای ما ندارد. همکاران من در بحث فنی و بازیکنان کن در کلیه تیم‌ها این مجموعه با تلاش ۱۰۰ درصدی به دنبال این هستند تا حرف خود را در میدان مسابقه بزنند.

سرپرست تیم کن تاکید کرد: مجموعه ما در هفت لیگ برگزار شده تکواندو در رده‌های سنی مختلف به مقام قهرمانی رسیده است و یک نتیجه تاریخی را در ورزش ایران ثبت کرد. حتی باشگاه‌هایی با بودجه چند صد میلیاردی مانند فولاد سپاهان، ذوب‌آهن، پیکان و سایپا نیز که در لیگ‌های مختلفی تیمداری می‌کنند نتوانستند در تمام لیگ‌ها قهرمان شوند. متاسفانه برخی یاد گرفتند اگر مجموعه‌ای موفق می‌شود ترمز آن را بکشند و انگیزه آن مجموعه را بگیرند.

چگینی در پایان افزود: از دوستان خواهش می‌کنم اگر حرفی دارند در زمین مسابقه این صحبت‌ها را داشته باشند و تلاش خود را روی کار خودشان بگذارند. مجموعه تیم ما متشکل از بازیکنان، کادرفنی و خانواده‌های حامی، دلسوز و وفادار به کن که از رده سنی خردسال این حمایت را از ما دارند، باعث شدند تمرکز صد در صدی خود را روی تیم خود داشته باشیم و نتیجه همین تمرکز را در نتایج لیگ‌های مختلف ببینیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::