شما اینجا هستید

اخبار برتر » زوار: امکان تکرار اتفاقات جام نقش جهان در لیگ برتر وجود داشت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محمدرضا زوار در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص پایان مسابقات لیگ‌های تکواندو و معرفی دو تیم به عنوان قهرمان ظهار داشت: با تصمیم منطقی و خوب فدراسیون تکواندو و با نظر تمامی سرپرستان حاضر در لیگ‌های خلیج فارس و جام کوثر به خاطر شرایط خاص کشور تصمیم به پایان مسابقات گرفته شد. برای مشخص کردن تیم‌های قهرمان نیز جلسات زیادی برگزار شد و در نهایت در جلسه نهایی توافق جمعی برای معرفی تیم‌های قهرمان صورت گرفت.

وی افزود: فدراسیون با توجه به رقابت نزدیک شهرداری ورامین و کن، نمی‌توانست تیم اول و دوم را مشخص کند. در این شرایط تصمیم گرفته شد  عنوان قهرمانی به صورت مشترک اهدا شود که کار بسیار خوبی بود. کادرفنی و سرپرستی شهرداری ورامین از اختلاف امتیاز دو تیم صحبت کردند که با احترام به این عزیزان باید عنوان کنم که این اختلاف به خاطر تعداد بازی‌های بیشتر این تیم ایجاد شده بود و قطعا ما با برگزاری دیدارهای معوقه می‌توانستیم این اختلاف امتیاز را جبران کنیم و کار را برای تعیین قهرمان به دیدار رودررو بکشانیم. در دیدار رودررو نیز تضمینی وجود نداشت کدام تیم برنده خواهد شد.

سرمربی تیم کن خاطرنشان کرد: تیم شهرداری ورامین از ملی‌پوشان درجه و بازیکنان المپیکی کشورمان در ترکیب خود استفاده می‌کرد و به اعتقاد من این تیم مقابل جوان باانگیزه کن در معرض آسیب و خطرات بیشتری بود و احتمال باخت‌شان وجود داشت. تا جدال رودرروی ما مقابل شهرداری ورامین برگزار نمی‌شد، نتیجه و تیم قهرمان قابل قضاوت نبود.

زوار گفت: دوستان تیم شهرداری ورامین در مصاحبه‌هایی اعلام کردند که با توجه به اختلاف ۴ امتیازی این تیم با ما، باید به عنوان قهرمان معرفی می‌شدند که این به خاطر کم تجربگی‌شان بوده است. در مسابقات جام نقش جهان نیز تیم شهرداری ورامین با تعداد بازی بیشتر در صدر جدول قرار داشت، اما در هفته پایانی تیم بی‌رقیب و جوان کن با کسب برتری مقابل رقبای خود به مقام قهرمانی دست یافت و قطعا امکان تکرار این اتفاق در لیگ برتر تکواندو (جام خلیج فارس) نیز وجود داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::