شما اینجا هستید

اخبار برتر » ساعی: مشکل شغل سروش احمدی حل شد/ طرح ماسک ورزشی برای ورزشکاران ایده آل است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هادی ساعی مدیر فنی تیم‌ ملی تکواندو در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ماسکی که توسط یکی از تکواندوکاران طراحی شده است عنوان کرد: این طرح را من به وزارت ورزش و جوانان ارائه نکرده ام و این کار توسط فدراسیون تکواندو انجام شده است. اما من طرح این ماسک را دیده ام و از نظر من برای تمرینات بازیکنان خوب و  ایده آل است. با این حال باید وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی این طرح را مورد بررسی قرار دهند تا در صورت تایید بتوانیم در تمرینات از آن‌ها استفاده کنند.

او افزود: یکی از بازیکنان تکواندو در کنار این رشته ورزشی در کار تجهیزات تکواندو هم فعال است. طرح این ماسک به اندازه‌ای خوب است که شاید بازیکنان بتوانند بعد از شرایط کرونایی هم از آن استفاده کنند، چون از نظر تمرینات هوازی کمک حال بازیکن و ایده آل است. با این حال هنوز این طرح را  به فدراسیون جهانی ارائه نکرده ایم.  

ساعی درباره رفع مشکل سروش احمدی بازیکن تیم ملی تکواندو بیان کرد: شاغل شدن سروش احمدی را به من واگذار نکرده اند بلکه از طریق آشنایان خود شغلی برای سروش پیدا کردیم. گفت و گو‌های لازم میان طرفین انجام شد و در نهایت مشکل شغلی احمدی هم تقریبا با رایزنی‌ها رفع شد.

مدیر فنی تیم‌های ملی تکواندو درباره امکان برگزاری اردوی تیم ملی آقایان اظهار کرد: هنوز شرایط تمرین تیم ملی فراهم نشده است و در صورتی که وزارت ورزش و جوانان به ما اجازه بدهد می‌توانیم شرایط را برای برگزاری اردو فراهم کنیم. با این حال هیچ رویدادی به صورت رسمی به ما اعلام نشده است که بخواهیم برنامه ریزی کنیم. چون المپین‌های ما ۲ نفر هستند نظارت بهتری می‌توانیم انجام دهیم، اما باید بدانیم که چه رویدادی پیش روی ما است، پس فعلا نمی‌توانیم برنامه‌ای برای آن تنظیم کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::