شما اینجا هستید

اخبار برتر » تیران ولی پور: در دوران کرونا تمرینات فنی و استقامتی خود را در منزل انجام می دهم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با توجه به شرایط موجود و تشدید شیوع ویروس کرونا تکواندوکاران،علی الخصوص قهرمانان استان برای حفظ آمادگی  و قرار داشتن در شرایط مطلوب بدنی  به تمرین در منزل و ورزش انفرادی روی آورده اند.

هادی تیران ولی پور قهرمان البرزی در این خصوص گفت :باتوجه به شرایط به وجود آمده کرونا که گریبانگیر همه جهان شده و این اپیدمی که مشکلات زیادی را برای همه ی قشر ها از کودک تا بزرگسال ایجاد کرده است باعث اختلال در عملکرد عموم خصوصا جامعه ورزش شده است.

وی ادامه داد: در دوران این بیماری با برنامه ریزی منظم به یک سری از کارهای عقب افتاده ای که همیشه به بهانه کمبود وقت از انجام آنها سر باز میزدم رسیدم و مقاله هایی تحت عنوان موضوعات انگیزشی در تکواندو را گردآوری کردم. همچنین از آنجاییکه در دنیای ورزش حرفه ای فعالیت می کنم  به اجبار تمرینات فنی و استقامتی خود را به صورت مرتب در منزل و زیر نظر مربی به صورت آنلاین پیگیری می کردم تا از آمادگی بدنی خود دور نباشم.

وی در پایان گفت: امیدوارم هرچه سریعتر از شر این ویروس منحوس دور شویم و همه ی مردم در سلامت کامل در کنار خانواده توانند همانند قبل بدون هیچ گونه استرسی مشغول به فعالیت شوند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::