شما اینجا هستید

اخبار برتر » کاراته را کنار گذاشتم تا زمان بیشتری با همسرم باشم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یکی از ویژگی‎‌های دوران قهرمانی خاطرات تلخ و شیرین است که هر ورزشکار با آن دست و پنجه نرم می‌کند. روایت داستان‌های واقعی از زندگی قهرمانان که سال ها در صندوقچه اسرار آنها مانده و به فراموشی سپرده شده شنیدنش خالی از لطف نیست.

فاطمه روشن پومسه رو کشورمان که دارنده مدال برنز قهرمانی جهان و برنز قهرمانی آسیا است از خاطرات تلخ و شیرین خود به تکواندو پلاس می‌گوید:

«رشته ورزشی من کاراته بود که بعد از ازدواجم با اکبر فروزان به خاطر سختی ها و دوری از همدیگر و برای اینکه بتوانم زمان بیشتری در کنار ایشان باشم پومسه را به مربیگری همسرم شروع کردم.

تمام لحظه هایی که در اردوها و تمرینات مشترکمان داشتیم شیرین و لذت بخش بودند چرا که همراهی یکدیگر را داشتیم، البته سختی ها زیادی هم داشت چراکه امکان تمرین مشترک وجود نداشت و زمان برای در کنار هم بودن کم بود ولی به هرحال شیرین بود.

بهترین خاطره ام اولین حضورم در مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۰ به میزبانی ازبکستان بود که با همسرم توانستیم مدال برنز کسب کنیم و روی سکوی سوم رقابت‌ها بایستیم.

خاطره تلخ من مربوط به مسابقات جهانی سال ۲۰۱۱ روسیه بود که استاد کانگ حضور نداشتند و تیم هم بخاطر کمبود بودجه به سختی اعزام شده بود که متاسفانه در آنجا به خاطر مشکلات و ناداوری ها نتوانستم مدال کسب کنم.»

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::