شما اینجا هستید

اخبار برتر » عبدالهی: تلاش می‌کنیم تکواندو آذربایجان شرقی به جایگاه واقعی خود برسد

Rate this post

فرزاد عبدالهی قهرمان اسبق تیم ملی تکواندو که به تازگی به عنوان مدیر فنی و اجرایی تیم های منتخب آذربایجان شرقی منصوب شده است در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص سمت خود توضیح داد: سال پیش من به عنوان مدیر فنی و اجرایی تیم های پایه در بخش مردان انتخاب شدم که خدا را شکر در همه رده‌ها موفق عمل کردیم. با توجه به همدلی و هدف مشخصی که داشتیم، هوگوپوشان استان برای نخستین بار بر روی سکوی قهرمانی مسابقات کشوری قرار گرفتند و گروه خردسالان نیز نایب قهرمان شدند که اتفاق بسیار خوبی برای استان بود.

وی ادامه داد: برای چهار سال آینده در تمام رده‌ها و گروه زنان و مردان به عنوان مدیر فنی و اجرایی انتخاب شده‌ام، قرار است برنامه بلند مدتی با چشم انداز ۸ ساله داشته باشیم و اهداف و چالش هایی برای تمام بازیکنان داریم تا در زمان مسابقات موفق عمل کنیم.

عبدالهی  در مورد جزییات برنامه هایش گفت: در ابتدا باید کادر را مشخص کنیم چرا که سال پیش بخاطرمربیان جوان و همدل و کار بلد بود که توانستیم موفق عمل کنیم وگرنه تنهایی کاری از ما برنمی آمد و بدون آنها کسب مدال و عنوان میسر نبود که از همه آنها تشکر می‌کنم. برنامه ریزی کردیم تا بعد از تمام شدن مسابقات کشوری استعدادها به حال خود رها نشوند، تمریناتی برایشان در نظر بگیریم و آنها به لیگ معرفی کنیم.

مدیر اجرایی تیم های منتخب آذربایجان شرقی تصریح کرد: جلساتی برگزار کردیم تا در این روزهای کرونایی که امکان تمرین گروهی وجود ندارد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم مربیان را به شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی اعزام کنیم تا به بازیکنان تمریناتی بدهند. راه های مختلفی را برای موفقیت هرچه بیشتر در ذهن داریم اما هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم و دوباره در جلسه ای با مهندس رنجبرپور و دیگر عزیزان صحبت خواهیم کرد.

عبداللهی در مورد اهداف خود در این راه توضیح داد: استان آذربایجان مهد تکواندو است و به جز میانه باید استعدادهای شهرستان های دیگر را هم شناسایی کنیم. بازیکنان بعد از یک بار مدال آوری در مسابقات بخاطر مشکلات مالی و غیره از این ورزش سیر می‌شوند، آنها اگر در مسابقات بعدی شکست خوردند نباید رهایشان کنیم. ما می‌خواهیم حداقل سالی یک‌بار کمیته تشکیل بدهیم و اردو برگزار کنیم و در تمام طول سال به بازیکنان توجه لازم را داشته باشیم تا حقی از آنها ضایع نگردد چرا که قصد بازیکن سازی و معرفی مبارز به لیگ زنان و مردان و تیم ملی داریم و می‌خواهیم کمک کنیم آذربایجان شرقی به جایگاه واقعی خود برسد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::