شما اینجا هستید

اخبار برتر » صبا فتحی: فتح صدر البرز در نخستین حضور پرقدرت ظاهر شد/ نه قبل و نه بعد جشن کرونا نداشتم

Rate this post

صبا فتحی هوگوپوش تیم فتح صدر البرز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص قهرمانی لیگ گفت: هر سال سطح مسابقات بالاتر از قبل است به خصوص امسال که بخاطر مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا رقابت سنگین‌تری بین بازیکنان وجود داشت. به دلیل شیوع ویروس کرونا رقابت‎ها به پایان نرسید اما فکر می‌کنم اگر ادامه دار می‌شد تیم ما به تنهایی روی سکوی قهرمانی قرار می‌گرفت و جایگاه برخی تیم ها هم تغییر می‌کرد.

وی ادامه داد: تیم ما اولین حضور را در لیگ تجربه کرد و بازیکنان و کادر فنی از طرف اسپانسر حمایت‌های مالی و روحی و روانی خوبی می‌شدند که امیدوارم ادامه داشته باشد.

بازیکن تیم فتح صدر البرز در خصوص حواشی جشن قهرمانی گفت: قرار بود جشن بزرگتری برگزار شود ولی به خاطر بیماری کرونا این اتفاق پیش نیامد. قبل جشن با تمام بازیکنان هماهنگ شده بود که اگر هر یک کسالتی دارند مراسم با تعویق انجام شود؛ بعد از اطمینان از سلامت هوگوپوشان به این جشن دعوت شدیم و با رعایت تمام نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و ژل ضدعفونی حضور پیدا کردیم.

وی ادامه داد: عکسی منتشر شده که حاشیه هایی را ایجاد کرده، در آن بازیکنان ماسک ندارند اما تمام موارد لازم رعایت شده است. من نه قبل و نه بعد از جشن قهرمانی کرونا نداشتم نمی‌دانم چرا برای تیمی که در اولین حضورش انقدر با قدرت ظاهر شده است و مدیر عامل حمایت خوبی از تیم دارد، حاشیه سازی می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::