شما اینجا هستید

اخبار برتر » طیبه پارسا: رقابت‌های سنگینی را در لیگ کوثر پشت سر گذاشتیم/ با چه مدرک و تحقیقی می‌گویند به کرونا مبتلا شده‌ام؟

Rate this post

طیبه پارسا بازیکن تیم فتح صدر البرز در خصوص قهرمانی فصل گذشته رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: هر سال با توجه به پیشرفت بازیکنان سطح فنی مسابقات لیگ بالاتر می‌رود اما در سال ۹۸ بخاطر رقابتی که سرمربی تیم ملی میان بازیکنان ایجاد کرده بودند مبارزات سنگین‌تر بود. با توجه به شیوع ویروس کرونا مسابقات متوقف شدند و در جلسه ای که رییس فدراسیون و مربیان داشتند با توجه به پتانسیل بازیکنان و نتایج نیم فصل، تیم ما و لوازم خانگی کن قهرمان اعلام شد.

طیبه پارسا در خصوص جشن قهرمانی برگزار شده و حواشی آن توضیح داد: بعد از اعلام نتایج مدیر عامل تیم قصد داشتند جشن بزرگی برگزار کنند که بخاطر بیماری کرونا این شرایط فراهم نشد و از ما خواستند برای جلوگیری از شلوغ شدن سالن مراسم، بدون همراه حضور پیدا کنیم. همچنین در بدو ورود پرسنل با دستگاه تب سنج دمای بدن ما را کنترل کردند و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی این جشن برپا شد.

وی افزود: با توجه به اینکه قبل از وارد شدن به مراسم جشن قهرمانی وضعیت ما را چک کردند زمانی که می‌خواستیم عکس گروهی بگیریم ماسک‌ها را برداشتیم که همین حاشیه ایجاد کرده است. روز گذشته در کانالی خواندم که من و چند نفر از بازیکنان مبتلا به کرونا شده‌ایم، سوال من این است با چه مدرک و تحقیقی می‌گویند؟ آیا حتی به خودشان زحمت داده‌اند با من صحبت کنند و از من سوال بپرسند؟

وی در پایان گفت: خدا را شکر همه دوستانم سلامت هستند و مشکلی برایشان پیش نیامده است. لازم است بگویم قبل از اینکه مسابقات و تمرینات به طور رسمی لغو شوند کادر فنی تیم فتح صدر البز اردویی برگزار کرد که من  بخاطر وجود کرونا ریسک نکردم و از سرمربی خواستم اجازه بدهند حضور نداشته باشم که ایشان خیلی منطقی پذیرفتند اما تمام کسانی هم که در آن اردو بودند به مشکل برنخوردند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::