شما اینجا هستید

اخبار برتر » بلاتکلیفی در ورزش ایران / ترکیب تیم تکواندو نوجوانان انگلیس در مسابقات جهانی مشخص شد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در حالی که مشکلات پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا هر روز بیشتر شده و فعالیت های ورزشی در اکثر کشورهای جهان با تعطیلی رو برو است فدراسیون تکواندو انگلیس اسامی تکواندوکاران خود برای اعزام به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۲۰ را منتشر کرده است.

این در حالی است که ورزش ایران کماکان با تعطیلی باشگاه ها و مراکز ورزشی دست و پنجه نرم میکنند، تکواندوکاران نیز در بلاتکلیفی به سر برده  و وضعیتی نامعلوم را پشت سر می‌گذارند.

سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان طی روزهای ۲۳ تا ۲۷ مهرماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد اما فدراسیون جهانی تاکنون تصمیم قطعی برای برگزاری این مسابقات نگرفته است و همین موضوع باعث شده تا کشورها برنامه ریزی درستی برای ادامه راه نداشته باشند.

اما با این حال فدراسیون تکواندو انگلیس گویا با این مشکل کنار آمده و حتی اسامی ورزشکان خود را نیز برای حضور در ۹ وزن اعلام کرده است؛ در بخش پسران جامیه مکینتوش، جیکوب ویشارت، جوشوا توبین، الیاس آصف، ماتو هائول، دنیل بروئن، آلفیه والکر، دانیال بوت، کادن کانیقام و در بخش دختران نیز دانیا سری، فوئنیکس گوودال، لاتیشا گاربت، میا پاچانسکی، جودیه مکیو، ارین شائو، چلو روبرتس، امی بونه و امیلی بریقتون نمایندگان این کشور هستند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::