شما اینجا هستید

اخبار برتر » حسینی: فقط به مدال المپیک فکر می‌کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میرهاشم حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص پیگیری و ادامه تمرینات تا روز آغاز رسمی المپیک توکیو، اظهار داشت: اگر بازی‌های المپیک توکیو به تعویق نمی‌افتاد، امروز بازی‌ام در المپیک تمام شده بود. ولی با این حال تمریناتم را با انگیزه و به صورت مستمر ادامه می‌دهم تا در نهایت نتیجه خوبی را در المپیک بگیرم.   

وی ادامه داد: هدف من و آرمین هادی‌پور بزرگتر از هر چیز دیگری است و فقط به مدال المپیک فکر می‌کنیم. با قدرت جلو می رویم و تمرینات مان را برای افتخارآفرینی انجام می‌دهیم و انشالله در المپیک بهترین نتیجه را بگیریم.

المپین تکواندو کشورمان در مورد معضلات تعویق یک‌ساله بازی‌های المپیک نیز گفت: تعویق بازی‌ها کار را برای ورزشکاران سخت می‌کند و در بحث کنترل وزن نیز از لحاظ علمی نگه داشتن وزن بدن در طول یکسال کار بسیار سختی است ولی این مشکل هم تمام می‌شود و روی سکوی بازی‌های المپیک خواهیم ایستاد تا تکواندو ایران به روزهای اوج خودش بازگردد. 

حسینی خاطرنشان کرد: کسب مدال المپیک بسیار ارزشمند است و همه رنگهایش زیباست اما مطمئن باشید مدال برنز من و هادی‌پور را قانع نمی‌کند و تمام انگیزه ما شاد کردن دل مردم کشورمان است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::