شما اینجا هستید
اخبار برتر » زوار: عبداللهی تمایل داشت تجربیات جدیدی کسب کند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محمدرضا زوار در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص جدایی وحید عبداللهی از کادرفنی تیم کن اظهار داشت: با توجه به مذاکره عبداللهی با باشگاه فتح صدر و تمایلش برای حضور در این تیم به عنوان مدیر فنی و کسب تجربه جدید با جدایی‌‌اش موافقت کردیم. عبداللهی یکی از همکاران خوب ما بود و طی سال‌ها همکاری با تمام توان و انرژی برای موفقیت تیم تلاش کرد و به خاطر قدردانی از زحماتش با جدایی او موافت کردیم و به عنوان به عنوان یک همکار و دوست برای او آرزوی موفقیت دارم.

وی در خصوص انتخاب جانشین عبداللهی در کادر فنی کن گفت: هدف باشگاه کن در کلیه عرصه‌ها معرفی چهره‌های جدید و آینده‌دار  است. به همین خاطر در سال‌های گذشته مربیان آینده‌داری همچون هوشیار دیندار، حسین کریمی، حسن باغگرایی، حمید شیرازی، مهدی لطفی را جذب کردیم و در کنار این نفرات از تجارب ارزنده‌ی اساتید گرامی مرتضی کریمی و فریبرز عسگری استفاده کردیم. قصد داریم در آینده نیز مربیان جدیدی را به تکواندو ایران معرفی و دین خود را به بهترین شکل به تکواندو کشور ادا کنیم.

سرمربی تیم کن در خصوص تسویه قراردادهای بازیکنان این تیم گفت: خدا رو شکر با حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت شرکت کن، مطالبات و قرارداد کادرفنی و بازیکنان در بخش آقایان و بانوان بطور صددرصد پرداخت شد. باید از مدیریت و کارکنان عزیز شرکت که در این شرایط خاص و دشوار همواره پشتیبان تیم بودند تشکر و قدردانی کنم.

زوار در خصوص برنامه‌های این تیم برای حضور در فصل آینده مسابقات لیگ برتر تکواندو گفت: با هماهنگی کادر فنی برنامه‌های اولیه مشخص  شده است. با بازیکنان نیز در ارتباط هستیم و از آنها خواستیم تا آمادگی نسبی خود را حفظ کنند تا در صورت تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا، برای شروع فصل جدید در شرایط مناسب قرار داشته باشند.

وی در خصوص سیاست‌های این باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت:سیاست باشگاه استفاده از بازیکنان جوان و آینده‌داری است که محصول تیم‌های پایه خودمان هستند. معتقدیم حمایت و ایجاد فضا برای این جوانان، آینده‌ی تکواندوی ایران را در میادین بزرگ تضمین خواهد نمود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::