شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی‌پور:باید در این شرایط کنار مردم باشیم/همه تکواندوکاران جهان شرایطشان مثل ما است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص پیوستن به کمپین “با هم قوی‌تر هستیم” اظهار داشت: در این روزهای کرونایی فدراسیون جهانی تکواندو، کمپین “با هم قوی‌تر هستیم” را به منظور حمایت از ورزشکاران رشته تکواندو و سلامتی آنها ایجاد کرده و از  قهرمانان تکواندو  جهان خواسته است تا تمرین را رها نکنند و به ورزش کردن پناه ببرند و  تا در یک سال باقی مانده برای بازی‌های المپیک توکیو آماده شوند. بر همین اساس ما باید در کنار مردم باشیم و آنها را به سمت ورزش بکشانیم و خود را آماده مهمترین و بزرگترین رویداد ورزشی دنیا کنیم.

ملی‌پوش تکواندو کشورمان افزود: اگر بازی های المپیک توکیو یکسال به تعویق نمی‌افتاد، هم اکنون باید مسابقات برگزار می‌شد ولی این بیماری چیزی است که پیش آمده و کاری نمی‌شود انجام داد. همه‌گیری ویروس کرونا فقط برای کشور ما نیست و باید با این اتفاقات کنار بیایم. 

وی در خصوص اینکه آیا با قهرمانان سایر کشورها تماسی در فضای مجازی دارد، گفت: همه قهرمانان تکواندو جهان شرایط شان مثل ما است و اکثراً در داخل قرنطینه تمرین خود را ادامه می‌دهند و در این شرایط کرونا به دیگران کمک می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::